Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: juz 30 i sie zaczelo

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar scuter
    Dołączył
    22-04-06
    Skąd
    chocianow-hamburg
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wiesz co drazni mnie to wasze gadanie ze to" lata pracy dlugie lata ".Miom zdaniem to sa brednie nie z tego wieku. Czlowieku mam kolesia co zaczal kulturystyke od roku najpierw mialo to byc poprawa sylwetki ale sie wciagnol i po roku to jest zwirz w lapie 50 klta monstrum i reszta jak trzeba tylko nogi troche chude ,ale mowi ze mu na nogach jeszcze nie zalezy.Zaczol od wagi 85kg przy masie warzyl po 8 miechach 115kg ostatnio latem spalil nas 95kg .Plenta jest taka ze nie lata pracy tylko full kasy i czasu a tego mu nie brakuje wiesz mi jest go stac na najnowsze produkty olimpa czy treca i to w hurtowych tematach , ale co dziwo do dopingow nie siegal raczej bym wiedzial teraz jedzie na nitro bollon 2 i koles tez nie mlody 29 latek . Az sie boje jak bedzie wygladal na lato .A co do tych lat do obowiazywalo moze w tamtym wieku bo tera jak tobie hades i reszcie mowie to jest przestarzaly patent widze jak przyjezdzam do kraju latem to jaki jest wysyp malolatow w zamalych koszulkach i pamietam jacy byli po przedniego roku roznice na oko to od 15 do 20 25 kg a w lapach to masakra jaby pompwali pompka pana kleksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Czaja
    Dołączył
    29-10-06
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    287
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ja jestem sporo starszy i uważam że ćwiczenia na siłowni dla poprawy sojego wyglądu i polepszenia samopoczucia można zacząć w każdym wieku i wiem z doświadczenia że efekty będą. Liczy się konsekwencja. Chodzę na siłownię z przerwami jakieś 3 lata i widziałem ilu przewinęło się ludzi. Mało jest takich którzy chodzą regularnie. Większość rezygnuje po paru dniach, czy paru tygodniach. Najwięcej się przewija jesienią, po Nowym Roku (postanowienia noworoczne) i przed wakacjami (z głupimi tekstami Np: mam za 2 tygodnie urlop i chciałby zgubić parę centymetrów w pasie} Ale jeśli ktoś chce i ćwiczy regularnie to efekty przyjdą. Ja osobiście zgubiłem w pasie jakieś 10 cm a gdzie indziej przybyło to i owo. Potencją się nie będę chwalił, ale jeszcze sobie oko obsikam.
    Oczywiście same ćwiczenia siłowe to nie wszystko. Konieczne są aeroby i rezygnacja ze śmieciowego żarcia, chipsów, ciasteczek i innego gó.na. Oczywiście nie mówię o rygorystycznej diecie kulturystycznej, ja osobiście robię sobie jeden dzień w tygodniu na pełnym luzie i jem to na co mam ochotę (w granicach rozsądku).
    Uważam że ćwiczenia siłowo-aerobowego to klucz do dobrego zdrowia,samopoczucia i fajnej sylwetki, której Ci niejeden młodzik może pozazdrościć.

    Pzdr
    Uzależniony od siłowni
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    scuter weź Ty mnie nie rozsmieszaj. To co opisałeś to jest klasyczny przykład jak sterydy działaja na ludzi i tyle.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar tomek.
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    1,532
    SOG
    68
    Otrzymał : 63 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    jw

    pozatym +30 kilo w rok wiesz jaki to ogromny wysiłek dla serca?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •