Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Małe pytanko

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęćTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Ewka
    Dołączył
    02-07-08
    Postów
    333
    SOG
    32
    Otrzymał : 13 SOGi w 10 postach

    Domyślnie Małe pytanko

    Ostatnio miałam tydzień przerwy w ćwiczeniach. Po powrocie pierwszy trening lekki, drugi na maksa, trzeci też - i zdziwienie - zero bólu mięśni. Wyciskanie francuskie sztangi zmęczyło mięsnie dopiero po 4 serii po 14 powtórzeń. Wcześniej slyszalam, że mam ćwiczyć mięsnie do oporu, ale to musiałabym chyba z 10 takich serii zrobić, żeby mnie porządnie bolały. Co dziwne, jak dołożę obciążenie - nie za wielkie, rzecz jasna, to nie zrobię nawet jednej serii, bo od razu pojawia się ból w tyle głowy i zawroty. I co tu z tym zrobić?
    Mężczyzna to jak pies. Dać mu jeść i miejsce do spania, to już swej budy nie opuści. - Isaac Bashevis Singer. - Wywalić go do azylu - bezcenne - Ewka :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Cielu7
    Dołączył
    02-01-07
    Skąd
    Pruszków
    Wiek
    34
    Postów
    1,034
    SOG
    6
    Otrzymał : 419 SOGi w 201 postach

    Domyślnie

    Obciażenia zakładaj takie jakimi dasz rade a miesnie odpoczeły tez mam tak ze po krótkiej przerwie mam więcej siły. Ból moze wynikac z ciśnienia jakie narasta przy próbie wypchniecia staraj sie oddychac równo bo czasem przy dużym ciężarze zdaża nam sie wstrzymać powietrze.
    jesli pomoglem daj sog'A :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Cielu7 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Ewka (03-08-08)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •