czesc!!chcialbym abyscie ocenili moj trening w domu i powiedzieli czy moge spodziewac sie efektow wiec tak:w domu mam po hantle 8 kg i 12 kg po oczywiscie pary po 2 i tak moj trening wyglada poniedzialek-klatka +biceps wtorek -nogi lydki,sroda -wolne,czwartek-barki +triceps,piatek-plecy +biceps

[ Dodano: 2006-03-11, 13:55 ]
klatka-wyciskanie sztangielek nie mam laweczki to na pufie cwicze 3 serie po 12 powt,rozpietki 3 serie po 12 powt,pompki z nogami na podwyzszeniu 3 serie po 12 powt , biceps-unoszenie hantli na przemian stojac 3 serie po 12 powt,uginannie hantli w oparciu o udo 3 serie po 12 powt,nogi-przysiady 1 seria 20 powt,przysiady z hantelkami 3 serie po 12 powt,wykroki noga z hantlami 3 serie po 12 powt,lydki- wspiecia z hantlami 3 serie po 30 powt,barki-unoszenie hantli na boki stojac 3 serie po 12 powt,wyciskanie hantli siedzacod klatki 3 serie po 12 powt,unoszenie hantli w opadzie 3 serie po 12 powt,unoszenie hantli naprzemain przed siebie 3 serie po 12 powt, szurgusy 3 serie po 16 powt,triceps-wyprosty z hantla w opadzie tulowia 3 serie po 12 powt,tylne pompki 3 serie po 12 powt,plecy przyciaganie hantli w opadzie 3 serie po 12 powt,martwy ciag z hantlami 3 serie po 12 powt,przyciaganie sprezyn siedzac 3 serie po 20 powt,do tego w piatek biceps 2 serie po 1o powt jednego cw i drugiego tak samo 2 serie po 10 powt.do tego od poniedzialku chce zaczac 6 weidera i biegac w pon sr pt i sob rano na czczo.mam 21 lat 186cm 97 kg chce spalic tluszcz i wyrzezbic oraz powiekszyc troche miesnie i co wy na to??