Cytat Napisał binek123 Zobacz post
A możesz mi bardziej wytłumaczyć czemu SUS00 nazywasz świństwem dla szczurów?Może jest jeszcze coś innego dobrego.
Hm a do tych środków co mi napisałeś to raczej nie mam dostępu
pro-hormony-designer steroids, sa to normalne sterydo pochodne substancje ktore po przejsciu przez watrobe,czasami kilkakrotnym przerabia sie na steryd-w przypadku tego co podales-tren.oczywiscie ze w mniejszczej ilosci niz jakbys bral prawdziwy tren-ale jak watroba na tym ubolewa....rowniez zauwaz ze sa to srodki ktore dosc od niedawna powychodzily na rynek, i co chwila zmieniaja ich sklad bo orginaly zostaly zbanowane na rynku.Nie ma na ich temat zadnych badan laboratoryjnych itp itd,czyli w sumie nikt nie wie co po takim czyms moze na przyszlosc sie stac.gdzie wiekszosc steroidow istnieje od bardzo dawna(meta od lat 60tych np.)i skutki sa juz od dawna znane.testoster to cos co kazdy facet produkuje normalnie,a od 26-27roku zycia coraz mniej u wiekszosci meszczyzn.braki testosteronu mozna czasto zauwazyc przez czeste zmeczenie, klopoty ze spanie,problemy sexualne,depresja,szybsze starzenie sie itp itd..najlepiej isc do endokrynologa i zrobic dokladne badania calego panelu hormonalnego meszczyzny razem z tarczyca itd..jesli testy wykaza braki hormonalne,i lekaz sie zna na zeczy powinien prpzepisac hormono terapie.Przewaznie na poczatki przepisuja zele testorenowe(ktore i tak sa o kant dupy)ktore sie zle wchlaniaja i sa w zanizonej stezosci.a jesli lekaz wie oco biega to powinien przepisac zastrzyki.normalna hormonoterapia trwa ok 12 tygodni czasami dluzej,i sklada sie z tygodniowej injecji 125mg(ok) testosteronu,co spowoduje podwyzszenie i unormalizowanie stanu.to pomoze w poprawieniu stanu psychicznego takie faceta,poprostu zazcnie znowu funkcjonowac jak prawdziwy facet powinien.czasami przepisuja 200mg raz na 2 tygodnie test cypionate.na konie takiej terapi podaja clomid przez 4 tygodnie po 50mg dziennie.
ja przy 250mg na tydzien mialem dosc dobry przyrost miesnia,spadek tkanki tluszczowej i samopoczucie bylo bardzo dobre.skora sie poprawila,mniej smarszczek,bardziej jedrna i wyglada o wiele zdrowiej poprostu.po zaprzestaniu, niestracilem wagi miesnia, bardzo malo sily opadlo.ale to wszystko oczywiscie zalezy od stylu odzywiania sie itd itp...duzo wiecej mozesz dowiedziec sie szukajac w necie.