Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 142

Temat: Uliczne walki

  1. #11
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Myślicie ze od razu wam sie uda kogos trafic? "tak z nienacka w kinol"? Powodzenia:P Ktos kto szuka zaczepki wie ze moze oberwac, napewno nie bedzie stał z rekoma opuszczonymi w dol i nie bedzie czekal az ktos mu z łokcia wyjedzie...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    wiadomo ze jak sie trafi na kozaka to trzeba spierda... zeby nie zostac polamanym do reszty , mojego znajomego ostatnio pobili , ma polamane zebra , zlamana noge i wybitego zęba , wracali z dyskoteki grupką i natrafili na silniejszych od siebie , zawsze trafi sie ktos silniejszy
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar grzesiek7124
    Dołączył
    07-09-07
    Wiek
    52
    Postów
    269
    SOG
    4
    Otrzymał : 215 SOGi w 76 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał HerQleSZMC Zobacz post
    z bani są najlepsze ciosy:D ale ja osobiscie uwielbiam technike ,,Łokietkową" hehehe:D podchodzisz i cos gadasz ze niby gadka szmatka...a tu nagle łup! z łokcia po ryju. Kiedyś tak typkowi przychrzaniłem ze dosłownie zerwało go z nóg...potem był lekki przypał bo wylądował w szpitalu.;/ ale z kolegami był więc sprawa dla mnie wyszła pomyślnie.
    Z zaskoczenia wygra prawie każdy jeżeli nie jest leszczem. Myślę, że założycielowi tematu chodziło o to, która sztuka walki jest najskuteczniejsza w "równej" konfrontacji". Według mnie wygrywa człowiek, a nie trenowana sztuka walki. Tak więc najważniejszy jest charakter "wojownika", a najlepiej charakter połączony z jakąś sztuką walki. Dla mnie jedną z najskuteczniejszych sztuk walki jest BJJ. Choć w pierwszych sekundach walki bardzo skuteczny jest również boks.

    Grzesiek.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Zbanowany Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar lukemaster
    Dołączył
    09-01-07
    Postów
    632
    SOG
    45
    Otrzymał : 58 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    teakewondo czy jak to sie psize jest najskuteczniejsze jeszce jak połączysz to z boksem jestes nie dor uszenia a teakwondo dlatego poniewaz nogi masz dłuzsze niz ręće:)przeciwnik nie dojdzie do ciebie trzymasz go na dystans nogą i jak podejdzie za blisko to zbiera w łeb
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    jak sie trafi na jakiegos dzika z duza masa i sie rozpedzi to zadne kopanie nogami nie pomoze , boks jest lepszy moim zdaniem bo konczace ciosy glownie sa zadawane rękami , jak ktos ma mała mase to nogami jakiegos potężnego typa nie utrzyma na dystans , mojego kolege okradli niedawno to rzucil mu sie gosciu na łeb sciagnol do ziemi i kolano i butowanie , nie bawili sie juz w bicie w pozycji stojacej , głownie to kolano w głowe, tak wiec jesli chodzi o nogi to kolana sie przydaja ale nie ciosy wysoko nogami bo latwo mozna zostac wytraconym z równowagi i pozniej juz jest po faworach
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Jezeli chodzi o dyscypline to BJJ najskuteczniejsze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rynju
    Dołączył
    30-12-07
    Skąd
    PL
    Postów
    2,853
    SOG
    60
    Otrzymał : 764 SOGi w 403 postach

    Domyślnie

    wy to macie przygody, ciagle jakies walki. Szpitale, krew sie leje po kolana. Mnie zadna przygoda nie spotkala taka, ani na ulicy nie widuje :P
    No pain, no gain!
    Ja pilnuję dyskoteki, nie zostawiam bez opieki ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Zbanowany Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Sosnalol1705
    Dołączył
    04-03-07
    Skąd
    czestochowa
    Postów
    306
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    bo sie ciebie boja hehe:P u mnie tez jest niby spokojnie a musiałem ostatnio uciwekac bo 10 chłopa mnie chciało dorwac potem tylko butelka sie od ulicy odbiła(jakies 15 cm przy mnie ) jak bym dosta to by było zle:PP;;p;p zycie :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    Popieram grześka, wygra człowiek, a nie styl walki.
    Ktoś może być wytrzymałą maciorą i wygrać techniką byle zaj*bać, a taki 70-80kg człowieczek może mu pogilać żepkę w kolanach.
    Punisher IS back.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sosnalol1705 Zobacz post
    bo sie ciebie boja hehe:P u mnie tez jest niby spokojnie a musiałem ostatnio uciwekac bo 10 chłopa mnie chciało dorwac potem tylko butelka sie od ulicy odbiła(jakies 15 cm przy mnie ) jak bym dosta to by było zle:PP;;p;p zycie :P
    hehe , wiem cos o miescie w ktorym mieszkasz, takie jest życie, jak sie ma pecha to mozna dostac w morde, 10 ludzi z butelkami to tylko szybkie nogi pomoga ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •