Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Koniec cyklu a alko?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar mistix
    Dołączył
    21-12-07
    Postów
    32
    SOG
    35
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Witam,

    Mam takie pytanie, cykl na kreatynie i innych bajerach zacząłem 28 maja. Planowałem cykl na 45 dni, bo na tyle miałbym CM3, ale... przesunął mi sie wyjazd nad morze z końca lipca, na 4 lipca. I teraz pytanie, jesli skonczyłbym cykl 4 lipca to trwałby on nieco ponad 5 tygodni. Jak wygląda więc teraz sprawa z alkoholem? Czy mogę tak nagle po cyklu zacząć pić alko ? Wiadomo jak to jest nad morzem. Oczywiście nie zamierzam jakoś sie naj***ać, ale standardowo jakies 3-4 piwka dziennie przez 7 dni. Oczywiście odżywiania nie zaniecham na te 7 dni, ryże, makarony, twaróg, czy tuńczyk raczej dziennie będzie w moim jadłospisie (mam mozliwosc przygotowywania sobie jakis niezbyt skomplikowanych posiłków).

    No i teraz kwestia własnie, co będzie jesli odrazu po cyklu (skróconym!) zacznę pić przez 7 dni alko w średnich ilościach, przy nie aż tak zaniechanej "diecie".

    Czy mogę pić gainera w celu uzupełnienia "diety" na wakacjach jesli piłbym alkohol?

    Jak zminimalizować spadki czy też negatywny wpływ tej wyprawy na moją sylwetkę? Oczywiście jak już wspomniałem nie zaniecham odżywiania jak to czesto bywa na wakacjach, gdzie alko to główny składnik diety dziennej. No ale nie moge brac odrazu BCAA czy tez gluty, no bo alko... Nie zamierzam takze sie upijać. Opcją takze byłby ten gainer, bo moze byc problem z odpowiednia iloscia kalorii, no ale moge pic go jesli bedzie alko? Co jeszcze mogę zrobić?

    Zeby nie zostac posądzonym o jakiegos sezonowca czy nie wiem co, zaznaczam ze mialem to wszystko sensownie zaplanowane, cykl mialem skonczyc w polowie lipca, potem mialem miec czas na regeneracje i mniej intensywne treningi po czym wyjazd na tydzien nad morze. No ale wyszło jak wyszło.

    Proszę o sensowne odpowiedzi bo nie chcę popsuć cyklu...

    Dodam, ze prawdopodobnie będę miał mozliwosc cwiczenia na siłowni. Wykorzystać tą mozliwosc? Jak trenowac w moim przypadku? (chodzi o intensywnosc, normalnie - tak jak powinno sie trenowac po cyklu?)
    Ostatnio edytowane przez Punisher ; 21-06-08 o 12:21
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar pimols
    Dołączył
    31-10-07
    Skąd
    Rybnik
    Wiek
    33
    Postów
    966
    SOG
    28
    Otrzymał : 89 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    po cyklu se tak na lajcie trenuj napenwo mniej intensywnie niz na cyklu;d
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar PuaPAj
    Dołączył
    25-03-07
    Skąd
    Olsztyn
    Wiek
    34
    Postów
    343
    SOG
    9
    Otrzymał : 23 SOGi w 22 postach

    Domyślnie

    Przede wszystkim jesli masz mozliwosc pojscia na silownie w wakcje-korzystaj-malo kto ma taka mozliwosc w wakacje. Z alkoholem to uwazaj w takim stopniu zebys mial sile na trening oraz utrzymal diete i nie zauwazysz wiekszych spadkow. Mozesz sobie gainerka dorzucic. Reszte supli to nie bardzo bo wiadomo ze na wakacjach nie bedziesz non stop z kulturystyka wiec zostaw sobie reszte na powrot;)
    Samodoskonalenie to mentalna masturbacja.... A samozniszczenie to wyzwolenie!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar LUKI
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    373
    SOG
    1
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Glutamine spokojnie mozesz brac przez caly rok, a co do alkoholu to wiadomo.. Tu wiele Ci bedzie radzic zebys nie pil ale i tak bedziesz pil wiec nie ma sensu sie wysilac. Dbaj przez ten czas o odpowiednie nawodnienie organizmu, diete trzymaj 50%, przeciez bedziesz na wakacjach wiec wyluzuj troche.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •