Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Witam!

  1. #21
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar adrianmenyo
    Dołączył
    24-08-06
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    haha nie no ja wiem kto to jest pozer :D tylko jak cytowales mnie to myslalem ze o mnie chodzi :D a tamten to mnie zdziwil lisc w avatarze a mi jedzie po gannji :D

  2. #22
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Liścia w avatarze mam przez sentyment po prostu. A popatrz na mój wiek. Jarałem gandzie przez bardzo długi czas i źle to sie dla mnie skończyło. Nie jaram już, albo tylko od roku i chcę żeby to tak już zostało i nikt mnie nie przekona że jaranie gandzi jest spoko.
    Chcecie to sobie palcie ja już nie będe tutaj żadnych morałów pisał co miałem na ten temat do powiedzienia to już powiedziałem. Widzę że na to lejesz, cóż twoja sprawa. Obyś ne skończył tej historii tak jak ja.

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar adrianmenyo
    Dołączył
    24-08-06
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jak to mawia moj kolega ktory niestety tez niema lba do ganji "jednemu sluzy drogiemu nie!" i niepali albo pali czasami tylko, sluchaj ziomek kazdy ma swoja psyhike i po upaleniu roznie reaguje ja zawsze mialem i mam dobra faze zero zrytych mysli, dolkow, itd. itp. a rozni koledzy mieli krzywe jazdy szkola poleciala, problemy z prawem, no niewiem rozne takie, ja jakos przez szkole jedna droga palilem teraz na studiach jestem pale, nie jestes w stanie mnie umoralnic a propos masz wiek 31 spoko ale wiek nie jest wazny skoro ty mogles 1 jointa zapalic w wieku 29 no lol stary tysiace ludzi na swiecie pala cala holandia tam kolesie siedza po urzedach i pala boby o mocy jaka ci sie nie snila, i co ?? kraj funkcjonuje napewno na poziomie wyzej niz nasz!!! tam starsi ludzie pala! moja kolezanka ma rodzine w paryzu mataka ojciec ciotka wojek babka dziadek i wiesz co mi opowiedziala jak wruzila pewnego razu z odwiedzin? ze co niedziela jakis nyyga przyniosl koperte z haszyszem i lezala na kominku a przy kolacji wojek pozedl po winko i te wlasnie koperte cala familia jarala po kolacji!! jak dlamnie kolesie ktorzy szukaja okazji do napicia sie co dzien laza po lokalach pija pija i pija i co? padna w koncu od tego alco bo organizm bedzie coraz slabszy a od palenia? niepowim oskrzela padna jak sie jara z fifki tylko za gorace powietrze sie wciaga ale pozatym co ci sie stanie? mowisz ze mozg ci wpier... zalezy, jednemu po jakims czasie odbije drogiemu nie! a szare komorki ci wpier..ala szybko jak zyjesz w centrom dozego miasta od spalin itd., a alcohol jak wpie..ala? to jest bez sensu gadanie wogole bo jak ci nie sluzy to nie pal i masz problem z glowy, a ze probojesz swoj przyklad przeniesc na kazda inna osobe ktora pali to jest twoj blad, bo na zrycie ci glowy moglo miec wplyw wiele innych czynnikow zyciowych! problemy itd itp, zaloj ze nie mozesz palic bo ja uwazam ze zje..ac sobie psyhike mozna nawet nic nie palac i nic nie pijac, nieraz ludzie "normalni" za bardzo odjezdzaja!

    [ Dodano: 2006-08-30, 12:39 ]
    i jeszcze jedno w avatarze masz kolesia ktory mi ie kojazy z gnojkami 16-17 lat bo sam w tym wieku lazilem w szerokich porach ale to przypal jest ogolny tylko paly mnie trzepaly teraz mimo ze slucham rapu ciagle to portkow takich bym nie zalozyl zreszta na osiedlu tak sie stalo z kazdym co wyrosl troche, i ty sie chwalisz ze masz 31 jak zobaczylem niedawno avatar...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •