Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: Witam!

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianmenyo
    alco zrzera czlowieka marysia nie, nie spali ci miesni albo nie doda brzuszka jak piwo
    Za to wypali Ci mózg.
    I nie pisałem żeby codziennie po treningu pić tylko w niedzielę. A po twojej odpowiedzi widzę ile ty palisz tego shitu.
    Już po tobie gościu.

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar adrianmenyo
    Dołączył
    24-08-06
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    mapet, Ej ale nie tolerancyjny jestes fakt pale co drogi dzien ale to moja sprawa!!! jesli jestes przeciwnikiem mary idz na odpowiednie forum i wypowiedz sie! moje zycie moja sprawa nie pijam nawet w niedziele :p

  3. #13
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Nie jestem nie tolerancyjny. Wręcz przeciwnie bym powiedział.
    Masz rację twoje życie twoja sprawa. Ja tylko ostrzegam bo wiem dokąd mnie to zaprowadziło. Ty zrobisz jak zechcesz.
    Pozdro i miłego haju. :mrgreen:

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar adrianmenyo
    Dołączył
    24-08-06
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    mapet, Dziekoweczka ziomek :D tak wlasnie myslalem ze kolo mam lisc w avatarze a co on mi tu pier...dyka :D nie a tak powaznie to chwilunie juz pale i jak zaczynalem cwiczyc to palilem juz od dluzszego czasu, ale mimo to cos tam mi sie udalo zrobic moze bylo by lepiej bez mary ale co wtedy bede robil zostane rasowym kulturysta? bo: niebede pil palil, wiec co mi zostanie trzeba sie jaos odprezyc ja lubie cwiczyc ale nie jestem maniakiem zeby tylko nie palic bo nic mi nie urosnie pozatym mialme taka amotywacje ze siedzialem po upaleniu dzien predzej i niechcialo mi sie isc na silke aleto sie zmienilo wygralem z tym pije mala czarna i go na silke a tam macham jak trzeba nie od niechcenia, Ba zdazy mi sie nawet w polowie silki zapalic np. zrobie klatke i przed bicepsem zapale i fajnie sie cwiczy bo juz mi sie dajmy na to nie chcialo a tu nagle zastrzyk checi :D:D:D ile ziom paliles? ja od szkoly pdst.!!! :shock: :shock: :shock:

    [ Dodano: 2006-08-29, 12:18 ]
    u.waw.pl, pokaz swoje foto kolego zobaczymy jak sie bardzo wycioles :DD

  5. #15
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar yanek902
    Dołączył
    26-07-06
    Skąd
    Święte Miasto
    Wiek
    34
    Postów
    106
    SOG
    15
    Otrzymał : 8 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    mowisz ze marycha nic nie robi tyje sie bardzo i mozna dostac zapasci pierdole to glowno i tak robisz co chesz ale zrob sobie zdjecie i jaraj z 5 miesiecy zobaczysz jaki bedziesz mial brzuch bez obrazy ale nie domyslales sie czemu masz taki brzuch :!:

  6. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar adrianmenyo
    Dołączył
    24-08-06
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    yanek902, "...co chesz ale zrb sobie zdjecie i jaraj z 5 miseicy zobaczysz jaki bedziesz mial brzuch ..." ale poco jaram juz od czasu zanim cwiczylem, brzuch mowisz rosnie po marihuanie? a to ciekawe boja wiem ze marihuana zwieksza apetyt co mnie juz nie dotyczy bo mam z apetytem problemy tj. mam taka dietke: z rana brazowy ryz z serem bialym rodzynkami jogurtrem natur. i drzemem, potem ryz basmati z kurczakiem, dalej ryz basmati z kurczakiem ide na silke wracam jem spagetii z indyka i na kolacje kanapki z szynka wedzona piers z kurczaka i pomidory, ale czesto niemam "smaka" minie3h i mam jesc kolejny posilem ale nie mam na to "ochoty" i czesto po chwili zapominam ze mialem jesc, :/ czesto tak mam, zaczne pic wiecej wody moze ah i jeszcze jedno co do maryhy: marihuana zmniejsza poziom produkowanego testosteronu wlasnego, odwadnia miesnie przez co sa mniejsze i slabsze TAK! ludzie wiem to i prosze aby kazda kolejna osoba czytajaca ten temat nie starala sie mnie uswiadamiac jaram juz na tyle ze wiem co z czym i do czego ok?. Pozdrawiam

    [ Dodano: 2006-08-29, 14:35 ]
    Znalazlem ostatnio ciekawe porownanie ze podobne "spustoszenie" na naszych plucach i ukladzie oddechowym spowoduje spalenie paczki papierosow lzejszych i 3 blantow z marihuany no spoko nie? a oto haczyk: w 3 blantach znajduje sie 3gramy marihuany a to oznacz ze spalisz pol grama z wodnej fajiki (ja pale tylko z wodnialki mam ze 3) raz na 2 -3 dni czyli to tak jakbys spalil no niewiem z jedna fajke raz na 2-3 dni ale warto zwrucic uwage na fakt ze palac z wodnej fajki oczyszczasz towiec z substancji smolistych!

  7. #17
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar tomek.
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    1,532
    SOG
    68
    Otrzymał : 63 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    super sprawa fajka wodna czy lodowa ale trzeba miec czas i miejsce bo pod mostem czy za krzakami to raczej nie wypali:p

    ostatnio paliłem hasz z żarówki a dym wciągaliśmy wężykiem gumowym... chyba najbardziej orginalny sposób palenia

  8. #18
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    tak wlasnie myslalem ze kolo mam lisc w avatarze a co on mi tu pier...dyka
    pozer
    Ba zdazy mi sie nawet w polowie silki zapalic np. zrobie klatke i przed bicepsem zapale i fajnie sie cwiczy bo juz mi sie dajmy na to nie chcialo a tu nagle zastrzyk checi
    ja takze popieram palenie ale bez przesady.. az na takie cos bym sie nie zdecydowal i napewno tego nikomu nie polece...
    mowisz ze marycha nic nie robi tyje sie bardzo
    LoL :mrgreen: niby od czego sie ma tyc? jak sie tyje po bace to jedynie dlatego ze ktos pozniej wpie*dala nie wiadomo co...
    ja tez preferuje wodne ;] ale jak nie ma to sie jakies wiaderko skreci zeby dobrze posiekalo

    to na tyle...
    a co do zdjec to redukcja by sie przydala ale skoro nie chcesz to mysle ze na przyszle lato warto bys sie na to juz zdecydowal ;)
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  9. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar adrianmenyo
    Dołączył
    24-08-06
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jose, kto jest pozer? wiem ze palenie w czasie silki to przesada ale nieraz tak mi sie nie chce juz ze... siegam po fifke :D taaa stare poczciwe wiaderko hehe i jeszcze butelka koniecznie 2L :D:D pralem cisnienia kiedys codziennie wlasnie w tym problem ze palilem juz dlugo przed tym jak zaczolem cwiczyc i tak pale troche sie staram ograniczyc ale slabo mi z tym idzie :/ myslisz ze redukcja mi sie przyda? sam juz neiwiem niechce stracic masy miesniowej ani troche :D pazerniak ze mnie :D moze jak do nast wakacji urosne to pewnie sie pomysli poki co pozdro i dzieki za wypowiedzi!

    [ Dodano: 2006-08-29, 22:06 ]
    co do mostu czy krzaczkow to ja mam juz wlasne gniazdko jedna mala fajka wodna stoji w kuchni za makaronem ide zaraz ja wyciagnac dawnno przez nia nie palilem :D wiec pale sobie w fotelu przed telewizorem lub komputerem "...w domu a nie pod blokiem za garazem..."

  10. #20
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Jose, kto jest pozer?
    to osoba ktora ma jakies znaki np wlasnie ganji na koszulce czy avatarze a ch*ja w zyciu jarala :mrgreen:
    albo ktos kto np nosi bluze animala a nigdy nie byl na silowni :mrgreen:
    ten drugi przyklad zeby nie bylo ze tylko do jednego porownuje :P
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •