Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Czy kupic HMB... a jak nie to co w zamian... ?? ...

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar TROL
    Dołączył
    01-05-07
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Czy kupic HMB... a jak nie to co w zamian... ?? ...

    Witam. Mam pytanie... Chce sie troszke wyzezbic... a glownie zrzycic oponke. Jezeli chodzi o moja przygode z silowna juz ma swoja historie i cwicze spory zcas kilka lat lecz mielm dluga przerwe... ponad 10 miesiecy (tzn. czasem pocwiczylem ale nic regularnego czyli o dup..e rozbic takie cwiczenia) od poaru tygodni cwicze systematycznie... jezeli chodzi o diete wyzucilem z meni sporo zeczy i staram sie jesc madrze. Za areoby juz si wziolem lecz chce sobie kupic jakis suplement... zastanawialem sie nad HMB lecz widze po opiniach ze nie skutkuje no poza malymi pzreblyskami przy dluuugim stosowaniu. Prozbe bym mial o opinie tego suplementu i co moge sobie kupic zamisat tego by skutecznie spalkic oponke a zarazem sotawic mase miesniowa (wiem ze w calosci nie sostanie ale zeby za duzo miesni nie stracic) lub co brac by wogule stracic oponke. Prosze o dobra rade. Dzieki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar PuaPAj
    Dołączył
    25-03-07
    Skąd
    Olsztyn
    Wiek
    34
    Postów
    343
    SOG
    9
    Otrzymał : 23 SOGi w 22 postach

    Domyślnie

    Mój kumpel zajebiście spala tłuszcz, ok 1 kg tygodniowo,z 22% tłuszczu w 3 miechy do 12% zjechał, a bierze tylko białko Ostrowii... No ale do tego zajebiście ciężki trening (ok. godzina ćwiczeń siłowych i 1,5 aerobów) i niskowęglowodanowa dieta. Suple to tylko dodatek.
    Samodoskonalenie to mentalna masturbacja.... A samozniszczenie to wyzwolenie!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar TROL
    Dołączył
    01-05-07
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał PuaPAj
    Mój kumpel zajebiście spala tłuszcz, ok 1 kg tygodniowo,z 22% tłuszczu w 3 miechy do 12% zjechał, a bierze tylko białko Ostrowii... No ale do tego zajebiście ciężki trening (ok. godzina ćwiczeń siłowych i 1,5 aerobów) i niskowęglowodanowa dieta. Suple to tylko dodatek.
    Dzieki Kolego. Gdyby nie praca napewno mialbym wiecej sily i checi do dluzszych aerobow... a co do silowych nie jest zle i bedzie lepiej... ale jakis suplement chetnie bym kupil
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Gures1
    Dołączył
    26-04-07
    Skąd
    ciechanów
    Postów
    431
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    siema trol witamy na forum:P:P a wiec problem oponki na brzuchu to problem chyba stary jak swiat:P:P mam podobny problem do ciebie:Pale juz poczynilem kroki co do niego.a wiec podstawa to dieta.najlepiej bialkowo-weglowodanowa z ujemnym bilansem czyli tredukcyjna.drugim bardzo waznym czynnikiem sa aeroby.dobrze jak bys je robil rano naczczo i po treningu silowym(2 razy dziennie)w stosunku 40min.+40min. w dni bez ytreningowe aeroby takze powinny sie znalezc w twoim planie dnia.oczywisciekatabolik aero to podstawa.dobre anty kataboliki to gluta,bcaa,w mniejszym stopniu hmb(moje zdanie).dobrym antykatabolikiemj jest takze kreatyna(nie jest prawda ze od kretyny robimy mase).najlpepsze byloby polaczenie 2 antykatabolikow:Ppozdrawiam
    ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE ŻEBY BYĆ MAŁYM I SŁABYM!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar LUKI
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    373
    SOG
    1
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Gures dlaczego przy redukcji rezygnujesz z tluszczy? Zle robisz
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar johny
    Dołączył
    02-05-07
    Postów
    465
    SOG
    0
    Otrzymał : 36 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    thermo speed jest typowym morderca tluszczu,ewentualnie l-karnityna (slabsza)
    jezeli ci pomoglem,wiesz gdzie dac soga;p
    Czy marzenia sie spelniaja?? Czy warto bylo?? Czy to jest wazne?? --->sunrise2007<---
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •