Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Kreatyna + białko - jak dobrze dobrac na 1 raz.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar esendem
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    9
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Kreatyna + białko - jak dobrze dobrac na 1 raz.

    Witam.

    Na siłownie chodzę już jakiś czas lecz miałem sporo przerw (dużo chorowałem...)
    Diety nie mam - staram się jeść odzywcze rzeczy poprostu ... po 5-6 posiłkow dziennie itd. Trening nie jest systematyczny (praca nie pozwala) ale jak najbardziej robie zgodnie z planem treningowym na mase dane partie miesniowe. Nadszedł czas na podniesienie wyników przez wakacje :)

    Potrzebuje połączyć tanio a dobrze kreatyne z białkiem tak aby nabrać sobie przez miesiąc troche masy, jakieś rady ?:)

    Wiek 18
    Waga (masakryczne spadki po wyjsciu ze szpitala) ok 60kg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    Po pierwsze napisz ile ćwiczysz dokładnie, a nie "jakiś czas".

    Wydaje mi się, że kreatyna będzie zbędna.
    Punisher IS back.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar esendem
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    9
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cóż ja zaliczam to od początków totalnych typowo ogolno rozwojówka narazie. Cwicze rok z tym, że byłem chory 3 miesiące antybiotyki i te sprawy pozniej 2 miesiące robota ogólnie to może 4 miesiące porządnie poćwiczyłem na tyle, że znam ćwiczenia i jakieś efekty były zauwazalne aczkolwiek jest teraz tak jak na początku - praktycznie tesame ciężary czyli żadne... klate kończe na 40kg triceps wysiada po kilku ćwiczeniach ogólnie to padaka...

    Pytam się o białko i kreatyne oczywiście bez pisania "za wczesnie na bialko i krete" bo sam dobrze rozumiem, że za wcześnie by ładować w siebie suple myśle, że dopiero zaczne jak już powróci stara forma czyli bez przeszkód będe przechodził przez wszystkie ćwiczenia. Pytam teraz bo mam kase a jestem typem człowieka, że jak ma kase robi głupoty. Niedługo będzie weekend i przepije to wszystko więc proszę o pomoc i doradztwo w temacie bo będzie ciężko ;) a jak będe wiedział co kupić to odrazu kupie i po sprawie... :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kamil1991
    Dołączył
    15-09-07
    Skąd
    Brenna
    Wiek
    32
    Postów
    100
    SOG
    21
    Otrzymał : 8 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Mi się wydaje że samo białko ci wystarczy
    "Każdy krok zostawia ślad.
    Pracuj wytrwale,
    a osiągniesz postępy"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar prokopek
    Dołączył
    17-04-08
    Skąd
    Ostróda
    Wiek
    31
    Postów
    183
    SOG
    9
    Otrzymał : 7 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Najpierw postaraj się o dobrą dietę a potem myśl o jakichkolwiek suplach ... Dieta podstawą wszystkiego !
    ~~ God speed us ~~

    Jeśli pomogłem w jakimś stopniu daj SoGa ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar esendem
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    9
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Nie rozumiecie... miałem diete ale to za duże wyżeczenie ... wstawać rano specjalnie by zjeść dany posiłek, brać do szkoły ryż i sie użerać z nim, albo w robocie o danej godzinie walić robote i jeść bo dieta ważna.... ok jest wazna ale trudno nie mam takiej szansy by zrobić diete ... nie lubie wiekszosc tych rzeczy staram sie jesc 6-7 posilkow dziennie i jem skladniki odzywcze... to na tyle o mojej diecie. Dalej, jakieś rady ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar pimols
    Dołączył
    31-10-07
    Skąd
    Rybnik
    Wiek
    33
    Postów
    966
    SOG
    28
    Otrzymał : 89 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    gainera sobie zakup i wez do szkoly chyba ze z nim sie tzreba uzerac to ja juz nie wiem:< no jak juz choc za wczesnie to krete universala jesli hajs masz jak nie to vitalmaxa zielona
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar esendem
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    9
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    @up
    Wiesz co tu już nie chodzi o szkołe czy robote ale kolejną sprawą jest to, że jestem wybredny ... wiele rzeczy mi nie smakuje z diety ... pozatym wole jesc 6 posiłków dziennie normalnych ale odzywczych o godzinach takich jak mi pasuje i też to mi wiele da może mniej niż dieta typowa, ale trudno możliwe, że lekko zaleje się tłuszczem, ale przynajmiej będe miał już chęci by to zredukować bo wyglądam jak dziecko z jakiegoś obozu koncentracyjnego... chude łapy i w ogole... rozumiesz o co chodzi?:) tu chodzi o to żeby przytyć wole być gruby i zredukować to spalić tłuszczyk niż męczyć się bo jestem chudy ... tu chodzi o szybkie nabranie wagi zalezy mi na jakis 10-15 kg. Mam wakacje i mam czas by jeść wszystko ... za jakiś czas dołoże suple do tego i myślę, że 5 kilo przytyje przez wakacje... Jeszcze pytanie z jajkami (takimi do jedzenia) wiele osób mówi - niezdrowo, ale co ty o tym sądzisz? Trenować postaram się regularnie piatek sroda piatek o podobnych godzinach choc tez nie zawsze moge... sprawa wlasnie kiepsko wygląda ale myśle, że jesli zobacze efekty przez wakacje zabiore się za ten sport poważnie czyli dieta, systematyczne treningi nawet bede sie udzielał na forum ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •