Witam. Dawno mnie juz nie było... ale jakoś tak wyszło... wogule mało czasu poswięcam na kompa. Potrzebuje porady. Gdzieś koło kwietnia skonczyłem cykl na dece i omce (deca 200mg na tydzień, a omki na początek 1 a potem 2 w tygodniu) deci 10strzał a omki 15. Potem odblokowanie oczywiście i taki okres przejściowy zeby były jak najmniejsze spadki. Cykl dał mi ładną jakosciowo mase i siłe. Obecnie jestem na rzeźbie, straciłem 5kilo ale głównie tłuszczyku, obwodowo spadło niewiele i siły tez malutko. Jeszcze pociągnę tak koło 1,5 miesięca. I na poczatku listopada chciałbym zacząc nowy cykl. Moje aktualne wymiary są w profilu. Chciałbym zeby cykl skaladał sie z Boldenonu, mety( mam Anabol Tablets/tajlandia) i co jeszcze do tego???? Testosteron?? Co do Boldenonu to jaki kupić, mam dostęp prawie do każdego, więc nie powinno byc problemu. Ile go bić na tydzień- 200mg? Mete mam, 200 tabletek powinno styknąć, jednak z meta nie bedę przesadzać i góra 6tygodni. Jaki testosteron wybrać?? który będzie najlepszy?? I jak rozpisać poszczególne anaboliki?? Na tym cyklu chciałbym zrobic dobrą jakościowo mase i siłę. Cwiczę systematycznie a na diete zwracam szczególną uwage. Dzięki z góry. pozdrawiam.