Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Plan trenigowy

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar S1wy
    Dołączył
    13-08-06
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Plan trenigowy

    Siema
    Wiec tak .... Mam trening na bieganie i zajmuje mi on 3 dni ( pon,srd,pnt) wiec mam wolne jeszcze 4 na inny trening

    Chce poprawic ilosc robionych pompek ( teraz okolo 35 ) podnoszen na drazku nachwytem ( teraz okolo 14 ) pompek na poreczach ( bedzie z 7-8 ).
    Wzmocnic nogi ( wyskok i Przysiady na 1 nodze robie po 1-2 powt. ) I zrobic sobie trawdy brzuch - wytrzymaly na ciosy,

    Sprzet: Porecze do pompek i podcigania nog ( na brzuch ) i drazek 2x, moge jescze miec hantle. innego sprzetu nie bedzie

    prosze o rozpisanie ilosci serii i powt. w jakie dni i co .... A i jeszcze dodam ze chce cwiczc flage, to bedzie jakies 3x8 na kazda strone - prosze mi to umiescic w odpowiednim dniu do odpowiednich cwiczen,

    I jeszcze takie pytanko - na mocny brzuch powinenem cwiczyc na mase rzezbe czy sile ??
    A na popki i drazek to chyba wytrzymalosc silowa..

    No ja nie wiem ... zdaje sie na rady specjalistow
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar zaqzaq
    Dołączył
    10-08-06
    Postów
    39
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    szóstka weidera na brzuch, rób co drugi dzień 2 serie pompek na maxa, pomki na poręczach jedną serie na maxa, podciągaj się 2 serie nachwytem na maxa i 1 serie wąsko podchwytem tez na maxa, 3 razy w tygodniu trening

    nic innego nie wymyślimy z tym sprzętem :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •