Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: Trening na rzezbe i nic pozatym :)

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kapsel071
    Dołączył
    13-08-06
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trening na rzezbe i nic pozatym :)

    witam!! jestem amatorem jezeli chodzi o cwiczenia wczesniej robilem jakies :] chodzi mi o to zeby uzyskac rzezbe swojej sylwetki znaczy sie nie zeby byc "miskiem" tylko zeby byl widoczny zarys wszystkich miesni w gornej czesci czyli od pasa w gore mam 178 cm wzrostu waze 63 kg :/ co z tym zrobic jaka dieta jakie odzywki jakie cwiczenia czytalem poprzednie posty ale ja chce miec rzezbe a odzywki to same jakies nazwy i nie wiem co i jak :( jezeli chodzi o cwiczenia to czysto domatorsko mam drazek robie pompki w roznych pozycjach oraz brzuszki nie nastawiam sie n a silownie moze jakies ciezarki ale napewno mozna zrobic jakies cwiczenia na drazku i pompki i brzuszki prosze o odp moge cos dodac jezeli nie bedzie wiadomo pozdro :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    &#379eby robić rzeźbę trzeba mieć wpierw masę bo w czym chcesz żeźbić jak Ty wogule nie masz mięśni.
    Cóż jeśli będziesz walił codziennie po kilkaset pompek i do tego mnóstwo podciągnięć to jakieś tam mięśnie na pewno sobie wyrobisz (miśkiem na pewno nie zostaniesz). Ale przy takim treningu na pewno nie potrzebujesz żadnych odżywek. Dobra dieta w zupełnosci wystarczy.
    Pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kapsel071
    Dołączył
    13-08-06
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    acha ja czytalem tam cos o dietach ale nie wiem zbyt wiele znaczy sie to ze na sniadanie platki z mlekiem na obiady mieso z ryzem kasza itp a na kolacje chleb z serem lub i mleko duzo trzeba pic mleka jak ja mam sobie zrobic diete nie wiem co i w jakich ilosciach spozywac :/ czy w czasie diety mozna cwiczyc czy trzeba poczekac az nabiore na wadze ???
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Smug
    Dołączył
    17-07-06
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    35
    Postów
    361
    SOG
    22
    Otrzymał : 20 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    Kapsel071, najpierw zobacz jakie masz zapotrzebowanie Kcal

    http://www.e-gym.pl/viewtopic.php?t=448

    tutaj masz przykładową dietę na masę:

    http://www.e-gym.pl/viewtopic.php?t=1251 oczywiśćie najlepiej "edytować" ją dla

    siebie tak, aby jak najlepiej Ci pasowała

    Co do ostatniego pytania to oczywiście,że możesz ćwiczyć a nawet musisz żeby mięśnie pracowały i pobierały te składniki odzywcze z diety :wink:
    Chyba troszeczkę wyjaśniłem :wink:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kapsel071
    Dołączył
    13-08-06
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no dobra oblicze sobie zapotrzebowanie ale tam jest jeszcze mowa o jakis witaminach jakies nazwy a one mi nic nie mowia i jak pogodzic to ze mam prace zmianowa i w pracy sniadanie bedzie sie skladac z chleba z czyms tam a nie z kurczaka no i cwiczenia wystarcza na drazku i pompki oraz brzuszki ???

    [ Dodano: 2006-08-13, 11:45 ]
    i ja waze 64 kg i mam wzrostu 178 :/ wiec dieta chyba inna czy jak ?? i nie potrzeba zadnych odzywek??? bo tam sie kazdy sprzecza na tym forum jeden mowi tak drugi tak nie wiadomo kto dobrze... :/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Smug
    Dołączył
    17-07-06
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    35
    Postów
    361
    SOG
    22
    Otrzymał : 20 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    domyslam się,że do tej pory nie ćwiczyłeś,więc narazie odżywki na bok. Dlatego właśnie napisałem,że najlepiej jest edytować diete dla swoich potrzeb.Co do ćwiczeń to będziesz musiał się troszeczkę pomęczyć żeby były efekty.Najlepiej dokup ławeczkę drązek i rozpiętki i na tym zacznij ćwiczyć.Poszykaj jeszcze jakiegoś planu chyba, że dopiero zaczynasz ćwiczyć więc powinieneś ćwiczyć ogolnie całe ciało.Jeżeli chcesz to mogę Ci podać parę takich prostszych planów,ale to gg/PW :wink:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kapsel071
    Dołączył
    13-08-06
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    co znaczy edytowac diete wedlug swoich potrzeb??? mysle ze tak o niej rozmawiacie to znaczy ze cwiczenia to nie wszystko no cos poczytam ale jezeli zauwazyliscie diete dla 65 kg to skopiujcie bo tych postow jest duzo i kazde sie roznia posty od siebie

    [ Dodano: 2006-08-13, 12:26 ]
    juz mam wyliczone wszystko teraz potrzebna mi jest taka rubryka gdzie jest napisane jaki produkt ma ile kcal zeby m mogl sobie rospisac jadlospis :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Xplayer01
    Gość Avatar Xplayer01

    Domyślnie

    Kapsel071 tutaj masz rózne programy pomocne przy układaniu diety - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Masz zamiar cwiczyc tylko przy pomocy drązka - zero sprzętu ? czy pózniej cos kupisz ?
    Odzywki - narazie sobie daruj - nie sa ci potrzebne...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Smug
    Dołączył
    17-07-06
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    35
    Postów
    361
    SOG
    22
    Otrzymał : 20 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    Programy które podał Ci Xplayer01, są bardzo dobre,nawet dwa z nich miałem,kozystaj z nich a napewno Ci pomogą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kapsel071
    Dołączył
    13-08-06
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    a na rzezbe to jakie sprzety sa potrzebne tylko bez przesady... rozgladalem sie za ciezarkami ale dla mojej wagi to nie wim od jakich obciazen mialbym zaczac i jakie cwiczenia na jakie partycje ciala waze 64 i mierze 178cm
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •