Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Temat: Trening na rzezbe i nic pozatym :)

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Smug
    Dołączył
    17-07-06
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    35
    Postów
    361
    SOG
    22
    Otrzymał : 20 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    wiesz najpierw trzeba mieć co rzeźbić :wink: zacznij ogolnorozwojówkę,z czasem przezucisz się na plan na masę...a dopiero potem rzeźba..co do urządzeń to to co pisałem...dla mnie to jest minimum...ja przy wzroście 183cm ważę 81 kg..i dla mnie to jest nadal mało...więc przemyśl :wink:
    A co do cięzarów...powinineś podnosić 75-80% ccałego cięzaru jaki jesteś w stanie podnieść.I takimi rozpoczynać serie,a późnije zmniejszać ciężar(no chyba ze masz siłę dźwigać ciągle ten z początku).Dla mnie przynajmniej takie rozłozenie dało pozytywne efekty.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar LUKI
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    373
    SOG
    1
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Zacznijmy od tego ile masz lat? I jak masz takie pojecie o diecie...to lepiej nie zabieraj sie za wycinke, bo tylko sobie krzywde zrobisz. Bazuj na zdrowych produktach i wiecej ruchu...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kapsel071
    Dołączył
    13-08-06
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    mam 23 lata i nie mam pojecia jeszcze o zadnych dietach to dla mnie nowosc i jezdze na rowerku na samym poczatku chcialbym powiedziec ze mam lekki tluszczyk znaczy faldy na brzuchu a na klatce nic troszke miesni chcialem jakos wyrownac to zeby nie bylo tego tluszczu i zrobic tak zeby miesnie na klatce byly wieksze to wszystko i teraz nie wiem co robic jeden mowi cwiczyc drugize najpierw dieta i cwiczenia trzeci zebym nie zabieral sie za wycinke o co cho???? na laweczke w domu nie mam miejsca wiec mam do dyspozycji cwiczenia na drazku i to co jest bez przyrzadow

    [ Dodano: 2006-08-13, 17:45 ]
    aaaa i jeszcze jedno jezeli waze 64 kg i mam wzrostu 178 cm to jaka diete na mase powinienem wybrac ta na 65 kg czy na 75 kg czy na 80 kg to na jaka ???
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sławo
    Dołączył
    01-03-06
    Skąd
    śląśk
    Postów
    1,901
    SOG
    5
    Otrzymał : 252 SOGi w 34 postach

    Domyślnie

    no przy twoim wzroście to ta twoja waga nie jest duża powiedziałbym że mała
    więc napewno nie masz się z czego rzeźbić

    skoro nie masz przyrządów to looknij tu znajdziesz coś dla siebie
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    co do tego tłuszczyku to zarzuć sobie jakieś aeroby najlepiej z rana przed śniadaniem
    na początku tak ze 30 min. no 40 min trzy razy w tygodniu
    może to być bieganie ,jazda na rowerze czy zwykła skakanka

    zastanów się czy chcesz się rzeźbić czy budować masę bo to nie idzie ze sobą w parze
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar LUKI
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    373
    SOG
    1
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    trening silowy...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Lava
    Dołączył
    08-07-06
    Skąd
    Bełchatów
    Postów
    30
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    To proste po prostu trenuj intesnywnie i poć się! Biegaj , rób ćwiczenia stacjonerne (nie robi się zbędnych przerw między ćwiczeniami). Uderzaj w worek, pływaj, jeździj rowerem. Chodzi o to, zeby było dużo ruchu, dynamiki i w tedy tlen dochodzi do tych pokładów tłuszczu najgłębiej położonych (jak się robi małe przerwy na odpoczynek w ćwiczeniach) i spala się ta tkanka tłuszczowa. U mnie pomogło:)
    Nie porównuj się z innymi. To bardzo szybko cię zniechęci. Raczej patrz na siebie czy robisz postępy, bo jeśli tak to dobrze - cały czas do przodu :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kapsel071
    Dołączył
    13-08-06
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    chce sie rzezbic tylko ze z tegoco wypisujecie to powinienemnajpierw zrobic diete na mase zeby miec co rzezbic na rowerku lubie jezdzic ale zawsze myslalem ze rower trenuje tylko nogi.... dobra czyli mam zaczac od diety cwiczen aerobowych pompek brzuszkow itd ??? chcialem wiedziec co robic w jakiej kolejnosci zeby nie zabierac sie do tego od tylka strony pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Xplayer01
    Gość Avatar Xplayer01

    Domyślnie

    ustal odpowiednią diete i areoby i do tego trening siłowy i będzie loozik - zrzucisz zalegający tłuszcz, a twoje miesnie ujrzą światło dzienne ze tak powiem... takze zacznij od tych 3 spraw, a takie sprawy jak odzywki/suple niech cie narazie nie obchodzą...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar sebb20
    Dołączył
    07-08-06
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    sorki ze tu to pisze ale nie opplaca sie zakladac nowego tematu.....tak wiec Xplayer01 niedawno podales mi 4 dniowy plan treningowy ... chcialbym sie zapytac czy do klatki piersiowej jako ostatnie cwiczenie moge sobie dodac 10 serii pompek po 20 powtorzen czy to juz bedzie za duzo jak na klate ????
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kapsel071
    Dołączył
    13-08-06
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    a jezeli chodzi o aeroby to moze to byc rower ??? zjadal bym codziennie rano platki z mlekiem i na rower akurat do pracy jade jakies 20 min na rowerku spoojnym tepem i spowrotem :) w pracy sniadanko do do mu na rowerku na obiadek i po obiedzie trening silowy wieczorkiem tez rower kolacja i spanie czy jeszcze cos dodac???
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •