Witam, tak czytam opis no-xplode na stronie pewnego sklepu no i skopiuje go tutaj....

[...]
NO-Xplode jest pierwszym i jedynym na świecie przedtreningowym suplementem wywołującym natychmiastowe zwiększenie energii, siły, napompowania, skupienia i uwagi, pozwalającym uzyskiwać lepsze wyniki i trenować intensywniej. Już kilka minut po jego spożyciu, dosłownie poczujesz i zobaczysz jego działanie!

NO-Xplode posiada wyjątkową zdolność rozkręcania i napompowywania na każdym treningu wywołując najbardziej odczuwalny napływ kreatyny, tlenku azotu, stymulując pracę umysłu. &#379aden inny produkt nie może się tym pochwalić! &#379aden inny produkt nie jest do tego zdolny!

Natychmiastowe Zwiększenie Mięśni i Ukrwienia dzięki NO Meta-Fusion!

NO Meta-Fusion jest rdzeniem NO-Xplode, katalizatorem tworzącym całą formułę i pozwalającym uzyskać tak niesamowite efekty w postaci zmiany sylwetki, lepszej pracy umysłu. NO Meta-Fusion otwiera drzwi do większego ukrwienia mięśni dzięki zwiększeniu i podtrzymaniu poziomu Tlenku Azotu (NO). NO rozszerza naczynia krwionośne, które z kolei zwiększają przepływ krwi do mięśni. Ten nagły napływ krwi powoduje niemieszczące się w głowie napompowanie i szybkie zwiększenie wielkości i kształtu Twoich mięśni. To wszystko dzieje się w zaledwie kilka minut! Rezultat? Twoje żyły wyjdą ci na wierzch, a twoje mięśnie będą tak napompowane, że aż prawie rozerwą skórę. NO Meta-Fusion dostarcza silną mieszankę formuł kreatynowych o działaniu wolumizującym, która dostępna jest jedynie w NO-Xplode.
[...]


no to tyle z cytatu... czy to faktynie tak super dziala...?? ktos kto tego probowal moze sie wypowiedziec?
ja narazie nie mam zamiaru tego kupowac bo mam jeszcze poltorej puszki Xpanda i
prawie cala Shock Therapy... o ktorym tez czytalem podone rzeczy ze daje super kopa itp,
no moze faktycznie pobudza... ale napewno nie tak jak pisali o tym, a pozatym jest
niezbyt smaczny i po zazyciu naprawde kilka minut nie czuje sie zbyt dobrze i musze
sie powstrzymywac zeby tego nie wymiotowac...:)

Pozdrawiam i z gory dzieki za opinie