Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Kreatyna - przerwanie cyklu

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar donvito33
    Dołączył
    27-04-08
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Kreatyna - przerwanie cyklu

    Mam 18 lat, 175 wzrostu i waze ok 70 kilo. Chodzę na siłownię z pół roku (od 5-6miechow) - jest to siłka kolegi. Teraz zamierzam wykupić karnet na profesjonlną siłonię i zacząć brać odżywki. I mam kilka pytań gdyż zamierzam wiąść kreatyne. Nieraz zdaża się że musze przerwać trening - chorba, wyjazdy. Czy jeśli przerwie cykl będę mógł dokończyć go pozniej? Następne pytanie bedzie brzmiało: czy jeśli przerwie przytyje? Zależty mi tylko na czystej masie mięśniowej. Chciałem połączyć z HMB ale go trzeba brać bardzo długo i do tego kosztuje dość drogo(dobrej firmy). Wiem że było bardzo dużo tematów o kreatynę ale ja mam tylko te dwa i chciałbym uzyskać odp. Nie wklejajcie mi żadnych info ze słownika co to kreatyna bo o takich rzeczach czytałem bardzo dużo. Pozdrawiam przyszły pudzian*

    *-żart ;p
    p.s Zapomniałem o jednym, jeśli mam bica 34 to ile bedzie po dobrze przeprowadzonym cyklu? i czy wróci do tego samego rozmiaru czy może zostanie pare cm .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pablo91prg
    Dołączył
    30-04-07
    Skąd
    PrG
    Wiek
    33
    Postów
    556
    SOG
    33
    Otrzymał : 57 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    jeli masz przerwać to nie zaczynaja

    co do twojego ps to zalezy to od diwety, treningu i tego co zrobisz po cyklu
    [ miejsce na Twoją reklamę ]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Czupa360
    Dołączył
    29-04-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    34
    Postów
    34
    SOG
    2
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Zależy, jak długie masz wyjazdy.
    Jeśli przerwiesz cykl na 3 dni, to nic się nie stanie. Mi się już zdarzało, że byłem chory podczas cyklu kreatynowego, ale go nie przerywałem i podczas choroby dalej brałem kreatynę.
    a.d. p.s
    To ile będzie po cyklu zależy od Ciebie;)
    I na pewno coś z tego zostanie.
    Pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Rickey
    Dołączył
    13-12-07
    Skąd
    Rzeszów, okolice
    Wiek
    32
    Postów
    427
    SOG
    36
    Otrzymał : 46 SOGi w 46 postach

    Domyślnie

    Powiem ci, że ja tak przerwałem cykl na mono i on był dla mnie stracony. Gdzieś w czwartym tygodniu rozchorowalem się i odstawiłem kretę i nie ćwiczyłem, bo nie miałem na to siły. Gdy po tygodniu przerwy znów zacząłem ćwiczyć i brać kretę to nie odczuwałem już żadnych przyrostów. Siła=0, może masa miniamlnie jeszcze poszła przez te 2 tygodnie brania. Jeśli zaczyna się cykl to najlepiej jest go przeprowadzić od początku do końca z dobrą dietą i treningiem. A takie przerywanie to tylko szkodzi.
    Możesz sobie robiś przerwy w treningu (tydzień lub dwa), gdy jedziesz na sucho, ale nie w trakcie cyklu.
    Pozdro!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •