Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: No to teraz ja :)

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Osip
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    trening na brzuch
    Skłony z liną: Uklęknij przed górnym wyciągiem przymocowaną liną. Trzymając linę na wysokości czoła, napnij mocno mięśnie brzucha i przybliż klatkę piersiową do bioder. W maksymalnym punkcie zgięcia mocno napnij mięśnie brzucha.
    Skłon na ławeczce: Ustaw ławkę skośną pod kątem 30 stopni i połóż się na niej. Ustabilizuj nogi i kolana pod kątem prostym. Z rękami skrzyżowanymi na piersiach i brodą przyciągniętą do klatki piersiowej, unieś głowę, ramiona oraz górną część pleców jak najbardziej możesz, nie odrywając dolnej części pleców od ławki. Napnij mięśnie brzucha, w miarę jak unosisz górną cześć tułowia. Zatrzymaj się na chwilę i wróć powoli do pozycji wyjściowej. W miarę jak twoje mięśnie brzucha będą coraz silniejsze, zwiększaj kąt nachylenia ławki.
    Skręt kolan z zwisie: Wykonaj zwis na drążku z lekko ugiętymi nogami. Przybliż kolana w kierunku prawego barku, unosząc biodra do przodu. Wróć do pozycji wyjściowej, następnie powtórz to ćwiczenie na lewą stronę.

    Unoszenie nóg w zwisie: Wykonaj zwis na drążku, lekko ugnij kolana. Unieś nogi podciągając biodra wysoko. Aby uniknąć bujania napnij całe ciało. Utrzymuj szybkość poszczególnych powtórzeą na tym samym poziomie przez całą serie. \\

    Głównie ostatnio trzymałem sie tego artykułu

    [ Dodano: 2006-08-12, 07:41 ]
    no dokładnie wiem jak jest ;/ ale będzie lepiej :)

    [ Dodano: 2006-08-12, 07:42 ]
    wiem jak jest;/ ale będzie lepiej :)

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar snake33
    Dołączył
    21-08-06
    Skąd
    Far Far Away :-)
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    fajna sylwetka, ogolnie mi sie podoba moze kiedys tez tak bede wygladal :)

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar mass1988
    Dołączył
    08-03-06
    Postów
    33
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ciezko jest zrobic wyrzezbic brzuch bez zadnych strat masy, musiales wlozyc w to wiele pracy podziwiam wyglad naprawde niezle :grin:

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •