Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Co z tym zrobic?? ;/

  1. #31
    Xplayer01
    Gość Avatar Xplayer01

    Domyślnie

    Zaraz to ty mozesz jedynie banana wyłapać za bezsensowny spam :|
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar sylwka
    Dołączył
    19-03-06
    Wiek
    35
    Postów
    643
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Xplayer01, nie denerwuj sie :) I jak juz mowilam, kłóćcie sie na PM :)
    Wracajac do tego mojego tematu.. Ogolnie jestem happy, bo jak przez ten tydzien padalo, to nie bylo roboty :mrgreen: I jak na razie nie widac mi zadnych miesni :D Ale widze, ze pogoda wraca.. NIby sie ciesze, ze bedzie znowu goraco, ale praca sie szykuje.. ;-( I tak zle, i tak niedobrze :/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #33
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mattt
    Dołączył
    21-06-06
    Postów
    179
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    hmm po przeczytaniu twojego pytania Sylwka musze powiedzieć, że jeszcze nikt nie zadał takiego trudnego pytania. Jak już wyżej powiedziano to co nas cieszy po treningu to Ciebie drażni, wieć jak Ci tu pomóc. Odpowiedź jest w sumie głupia, ponieważ Ty pytasz się co robić?? a należy nic nie robić (co nieużywane to zanika). A skoro mówisz, że musisz pracować to z wielkim bulem musze Ci powiedzieć (mam nadzieje że mnie nie zbijesz :mrgreen: ), że nic nie poradzisz na twój stan jeżeli będziesz dalej pracować na roli. W sumie jest jeszcze jedna opcja: rób tak aby się nie narobić( no wiesz poobijać się nikomu nie zaszkodzi ) i jedz fastfoody( chodzi mi o to aby nabrałaś troche tłuszczyku, oczywiście bez przesady :mrgreen: ) wtedy warstwa tłuszczu pokryje, twoje mięśnie i nie bedziesz mieć zarysów mięśni :mrgreen:

    ooo tak na poboczu to wielkie dzięki za wysłanie mi życzeń urodzinowych, byłem mile zaskoczony jak dziś rano zobaczyłem skrzynke pocztową :cool:
    Karnet na silownie 150zl
    Dobry Staff 1500zl
    Spojrzenie mamy po cyklu bezcenne!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #34
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar sylwka
    Dołączył
    19-03-06
    Wiek
    35
    Postów
    643
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    hmm po przeczytaniu twojego pytania Sylwka musze powiedzieć, że jeszcze nikt nie zadał takiego trudnego pytania
    Hyhy, no w końcu forum jest po to, by znaleźć odp na tak nurtujące pytanie :P
    z wielkim bulem
    bólem przez "ó" xD
    musze Ci powiedzieć (mam nadzieje że mnie nie zbijesz ), że nic nie poradzisz na twój stan jeżeli będziesz dalej pracować na roli
    Spoko, nie zbiję Cię, w końcu pewnie silniejszy jesteś, to ja bym mogła baty od Ciebie dostać :P No przecież muszę pracować, od tego nie ucieknę niestety :(
    W sumie jest jeszcze jedna opcja: rób tak aby się nie narobić( no wiesz poobijać się nikomu nie zaszkodzi ) i jedz fastfoody( chodzi mi o to aby nabrałaś troche tłuszczyku, oczywiście bez przesady ) wtedy warstwa tłuszczu pokryje, twoje mięśnie i nie bedziesz mieć zarysów mięśni
    hahaha, o nie :] Takiego czegos nie zrobie, bo mi szybko wchodzi ... :P Hehe, no ale thX za te rady :mrgreen:
    ooo tak na poboczu to wielkie dzięki za wysłanie mi życzeń urodzinowych, byłem mile zaskoczony jak dziś rano zobaczyłem skrzynke pocztową
    Ja też Ci wysłałam :D ]:->
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #35
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Ja też Ci wysłałam ]:->
    wlasnie o Ciebie mu chodzi ;)
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #36
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar sylwka
    Dołączył
    19-03-06
    Wiek
    35
    Postów
    643
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jose
    Ja też Ci wysłałam ]:->
    wlasnie o Ciebie mu chodzi ;)
    Ach, o mnie.. hehe xD A no to nie ma za co, liczę na rewanż w grudniu :mrgreen:
    Jose ale może też do innych to było skierowane.. Ach, Mattt tak piszesz, nic się domyślic nie idzie xD ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #37
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mattt
    Dołączył
    21-06-06
    Postów
    179
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no wiesz nie chodzi mi o to aby zapychać się tłuszczem :mrgreen: a fastfoody podałem za przykład bo nie wiem co lubisz jeść a fastfood prawie wszystkim smakuje a wiadomo jaki zdrowy jest :mrgreen:

    Wiesz może powinnaś się cieszyć z tego z że masz zarysy mięśni, bo co w tym złego?? wiesz wtedy można pomyśleć widząc cię - no laska jest fajna bo wysportowana, no i napewno silna, no jeszcze ta figura, sama słodycz. No ale wiem jak ty pomyślisz - jak ja wyglądam no nie dziewczyną jestem i mam muły na łapach tak nie może być!!

    Według mnie lepiej jak widać więcej na ręce mięśnia niż tłuszczu :cool:

    P.S w Grudniu się zrewanżuje :mrgreen:
    Karnet na silownie 150zl
    Dobry Staff 1500zl
    Spojrzenie mamy po cyklu bezcenne!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •