Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Temat: Co Was denerwuje...?

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar nefretette
    Dołączył
    16-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    263
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Co Was denerwuje...?

    Co Was denerwuje, drażni, irytuje, wyprowadza z równowagi...?

    Zakładam ten temat ponieważ dziś jadąc autobusem, spoglądałam na bloki, nowe budujące się osiedle i wszystko było by pięknie jak by nie pomalowane ściany, nowych ładnych bloków...Nie można tych "malowideł" nazwać nawet "grafitti" :|
    Oczywiście takie rzeczy robią sami gów.niarze... Gdybym dorwała takiego dzieciaka to sprałabym mu dupe i całego wymalowała tą farbą, w dodatku zadzwoniłabym na policje i niech im się tłumaczy :[
    No to na tyle.. to mnie dziś tak rozzłościło :/ Bo naprawde nowo wybudowane bloki, a przy tym wyglądają one naprawde tragicznie.

    a co Wy powiecie :>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sławo
    Dołączył
    01-03-06
    Skąd
    śląśk
    Postów
    1,901
    SOG
    5
    Otrzymał : 252 SOGi w 34 postach

    Domyślnie

    no takie rzeczy to już dawno przestały mnie irytować


    mnie w sumie najbardziej irytuje takie coś jak mówię do kogoś coś i wiem że on słyszy ale nie odpowiada
    np.moja żonka bo wie że coś wtedy chcę od niej :mrgreen:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Zakładam ten temat ponieważ dziś jadąc autobusem, spoglądałam na bloki, nowe budujące się osiedle i wszystko było by pięknie jak by nie pomalowane ściany, nowych ładnych bloków...Nie można tych "malowideł" nazwać nawet "grafitti"
    Oczywiście takie rzeczy robią sami gów.niarze... Gdybym dorwała takiego dzieciaka to sprałabym mu dupe i całego wymalowała tą farbą, w dodatku zadzwoniłabym na policje i niech im się tłumaczy :[
    No to na tyle.. to mnie dziś tak rozzłościło :/ Bo naprawde nowo wybudowane bloki, a przy tym wyglądają one naprawde tragicznie.
    starzejesz sie :mrgreen:

    a ja jest zajebiscie wyluzowany i nic mnie nie denerwuje :mrgreen:
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar sylwka
    Dołączył
    19-03-06
    Wiek
    35
    Postów
    643
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie Re: Co Was denerwuje...?

    Cytat Napisał nefretette
    Co Was denerwuje, drażni, irytuje, wyprowadza z równowagi...?

    Zakładam ten temat ponieważ dziś jadąc autobusem, spoglądałam na bloki, nowe budujące się osiedle i wszystko było by pięknie jak by nie pomalowane ściany, nowych ładnych bloków...Nie można tych "malowideł" nazwać nawet "grafitti" :|
    Oczywiście takie rzeczy robią sami gów.niarze... Gdybym dorwała takiego dzieciaka to sprałabym mu dupe i całego wymalowała tą farbą, w dodatku zadzwoniłabym na policje i niech im się tłumaczy :[
    No to na tyle.. to mnie dziś tak rozzłościło :/ Bo naprawde nowo wybudowane bloki, a przy tym wyglądają one naprawde tragicznie.

    a co Wy powiecie :>
    Właściwie to popieram Twoje zdanie.. ale tylko w pewnym stopniu, bo np. grafitti pomalowane na starych scianach ( jak to zrobili np. w Łodzi koło dworca Łódź Kaliska) wyglada bardzo fajnie, bo przynajmniej sciany nie sa takie ponure.. :) A malowidła porobione na nowych budynkach typu chwdp, Widzew, ŁKS, itp... Nawet mi sie nie chce komentowac. ;/
    A teraz to, co mnie wkurza (a tych rzeczy troche jest :P):
    -jak nie wylacze na noc dzwonka w komorce
    -zabawy wiejskie.. polowa ludzi spi pod stolami, druga polowa spiewa.. ;/ Masakra
    -bezsensowne smsy w stylu: co porabiasz, co slychac, itd.
    -slow: buzka i slonce!! wrrrrr.. :/
    -jak ktos pisze: BoosIaczKi, poSSdRooFka, CiO PoRabIash, itd! Przyznaje sie, kiedys tak pisalam.. ale ile ja mialam lat.. moze 15 :P A teraz to nawet chlopaki tak pisza ;/ Nie wiem, co to za moda sie rozwinela, ale dla mnie zenada..
    -pisanie na komorce.. jak sama pisze, to da sie wytrzymac, ale jak ktos klepie smsa i to w tempie minimalnym, to mam ochote zabic! A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa.. :(
    -jedna laska, ktora caly czas sciemnia.. nie pamietam, zeby powiedziala kiedykolwiek prawde a jest doslownie zenujaca. Czasami to opowiada jedna historie w kilku wersjach... :???: Wybujala wyobraznie ma :P Chyba nie wie jeszcze, ze ktos ja rozszyfrowal.. :mrgreen: a jak juz jestem przy takich ludziach, to wkurza mnie jeszcze taki ciec.. Chlopak, ktory chodzi z jedna laska, pisze milosne smsy do drugiej, a trzeciej zali sie na te dwie.. On tez juz zostal rozszyfrowany przez pare osob, ktore znam.. rowniez przeze mnie :D Szczerze, to chcialabym, zeby mu ktos napukal, zeby mu sie odechcialo raz na zawsze podbojow milosnych.. O, i jego kuzyn mnie wnerwil dawno temu, jak mi nie chcial dac spokoju;/ Co w rodzinie, to nie ginie ;// I jeszcze pare marginesow spolecznych, ale to juz inna bajka :D Nie warto wspominac :)
    -rozowy kolor..i typowe laleczki Barbie.. Nie tyle, co wkurzaja, ale mnie smiesza.. ;//
    -takiej jednej pielegniarki w szpitalu.. ;/ stara rura ;//
    -podpitych ludzi na dyskotece.. "chcesz ze mna zatanczyc?" Moze i chce, ale nie z takimi!!!
    -nie lubie, jak ktos zamiast przecinka uzywa slowa kurwa.. Czyli co drugie slowo. Raz na jakis czas owszem, ale nie caly czas.. ;/
    -wkurzaja mnie kolejki i korki.. Nienawidze czekac.. Nie mam cierpliwosci :P
    Niom, i jeszcze pare rzeczy bym znalazla, ale to jak mi sie przypomni :D
    A ogolnie to sie prawie wcale nie denerwuje :P "stalowe nerwy"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa..
    to ja :mrgreen:
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sławo
    Dołączył
    01-03-06
    Skąd
    śląśk
    Postów
    1,901
    SOG
    5
    Otrzymał : 252 SOGi w 34 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jose
    A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa..
    ja też
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar sylwka
    Dołączył
    19-03-06
    Wiek
    35
    Postów
    643
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa..
    to ja
    A jeszcze jak ktos ma slownik T9 i go nie uzywa..


    ja też
    E tam, ja nie slysze, jak Wy klepiecie w komorke :P Co innego, jak ktos stoi obok Ciebie i sobie stuka.. a ja wychodze normalnie z siebie :???: ale nic nie mowie, bo nie jestem taka ;) To dodalam na wlasne pocieszenie :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar nefretette
    Dołączył
    16-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    263
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jose
    starzejesz sie :mrgreen:
    No chyba nie robie się coraz młodsza :]

    a ja jest zajebiscie wyluzowany i nic mnie nie denerwuje :mrgreen:
    poprostu luzak z Ciebie :cool:

    sylwka żeś się rozwinęła w temacie :mrgreen:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar nefretette
    Dołączył
    16-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    263
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, ze w sumie jakoś w ostatnim czasie zaczęły drażnić mnie takie rzeczy j/w opisałam, więc może faktycznie się starzeje :???:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar sylwka
    Dołączył
    19-03-06
    Wiek
    35
    Postów
    643
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    nefretette, hehe, zawsze chcialam powiedziec, co mi lezy na watrobie :mrgreen:
    Taak, jak Ty sie starzejesz, to co ja mam powiedziec?? Ja jeszcze nie mam nawet 18lat!! ;((( :P O ,wlasnie!! Ostatniego czasu byla taka moda na jedzeniu slonecznika.. przynajmniej w mojej okolicy :D Czas leci, moda sie zmienia, a ja ciegla widze, jak 13-15letnie dziewczyny siedza i "dlubia" slonecznik.. ;// A potem schody do gimnazjum, liceum i przed lawka lezy pelno lupin. I nasza historyczka oskarzyla o wszystko chlopakow.. qrcze, a laski to co?? Swiete jakies!! Powiedzialabym im, co o nich mysle, ale sie wstydze.. :oops: Niestety, ale dziewczyny schodza na psy..i to glownie dlatego, aby przypodobac sie chlopakom.. pala, pija, jedza slonecznik.. ;//
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •