Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Temat: Kreatyna Fitmax (mono) + AAKG Treca

  1. #21
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Czyzyk
    Dołączył
    26-03-08
    Skąd
    Grajewo
    Wiek
    31
    Postów
    33
    SOG
    1
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    heh :d kaczor dzieki za soga. A co do wiosłowania sztangi jednorącz to tak: Jeden koniec sztangi leży na ziemi, najczesciej klade przy sciagnie, na drugi kłade ciężar, łapię za końcówkę sztangi i ciągam. kumpel mi je pokazal i mowil ze niezle wchodzi ;) a to wygląda MNIEJWIECEJ tak: http://www.youtube.com/watch?v=sM31tKKV6tM , mniejwiecej ponieważ robię troche bardziej technicznie, tutaj widzialem ze jakos dziwnie kolo robil ;d
    Ostatnio edytowane przez Czyzyk ; 03-04-08 o 18:52
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar SEBAN
    Dołączył
    31-05-07
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Postów
    849
    SOG
    22
    Otrzymał : 72 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    Co to za paranoja???? Jak już to powinno się robić oburącz.
    A tu masz prawdziwe wiosłowanie sztangą:

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    pozdro!!!!
    https://t.me/pump_upp
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    Na youtube nie patrz jak robią amatorzy, bo to zazwyczaj bez techniki.
    A co do ćwiczenia to lepsze jest takie coś:
    Zakładasz klocki na jedną strone sztangi. Koniec bez krążków jest w rogu ściany.
    Stajesz pomiędzy sztangą, oburącz chwytem splecionym chytasz koniec sztangi - tyłem do ściany. Poprawna pozycja, plecy proste i machasz.
    Punisher IS back.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Czyzyk
    Dołączył
    26-03-08
    Skąd
    Grajewo
    Wiek
    31
    Postów
    33
    SOG
    1
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Ok. Nastepnym razem tak bede robic. A co do tego youtuba, to wiem, robiłem technicznie wogole inaczej, tylko te samo cwiczenie ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Czyzyk
    Dołączył
    26-03-08
    Skąd
    Grajewo
    Wiek
    31
    Postów
    33
    SOG
    1
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Dzisiaj po wielu przemysleniach doszedlem do kilku wniosków, które z pewnością nie są dobre. Myślę, że zaprzestanę diety, ponieważ po niej jakos caly czas pelny sie czuję, musze w siebie wmuszac te jedzenie, owsianka, serek wiejski, twaróg, nie nawidzę tego, a pozatym nie mam za bardzo czasu, poniewaz np musze zjesc o 15 posilek a jestem na podworku to musze konieccznie wracac zeby zjesc... To troche bez sensu, dlatego postanowilem jesc kiedy będzie mi się chcialo i postaram się aby to było zdrowe i na kolacje jak najiwcej bialka i najmniej wegli. Następną rzeczą jest niechęć do ćwiczenia nóg. Dzisiaj ich nie cwiczylem, ponieważ juz tak ich nie lubię, że niewiem co. Dlatego też, nie będę ćwiczył nóg. Wiem ze powiecie ze jestem seozonowcem i staram się tylko rozbudowac na wakacje zeby sie pokazac itp, ale tak nie jest. Po prostu w udzie mam około 55 cm i nie potrzeba mi wiecej ani mniej. Nie podobają mi się umięsnione za bardzo nogi. Dobra więc co do treningu:

    Barki
    Wyciskanie sztangi zza głowy
    I seria 18 kg 12 powtórzeń
    II seria 23 kg 10 powtórzeń
    III seria 27 kg 8 powtórzeń
    IV seria 30,5 kg 6 powtórzeń
    Unoszenie sztangielek bokiem w górę
    I, II, III seria 5,5 kg 12, 10, 10 powtórzeń
    IV seria 8 kg 6 powtórzeń
    Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
    I, II, III seria 22 kg 10 powtórzeń
    IV seria 24,5 kg 10 powtórzeń

    Kaptury
    Szrugsy (sztangielkami)
    I seria 10,5 kg 15 powtózeń
    II, III, IV seria 14,5 kg 15 powtórzeń

    Ok, więc krótki opis. Co do unoszenia sztangielek bokiem w górę, wiem że strasznie mały ciężar, jednak nie dałem rady więcej. Próbowałem zwiększyć ciężar, jednak gdy zwiększałem dużo balansowałem ciałem (pomagalem sobie). Co do podciagania sztangi wzdłuż tułowia to nie chciałem dużo ciężaru nawalać, bo bolą mnie nadgarstki i szczerze mówiąc to mi wystarczało. Szrugsy jak szrugsy, mogłem więcej założyć na sztangielkę, jednak postanowiłem narazie przy tym ciężarze zostać. No i to chyba na tyle, na temat wyciskania zza karku nie będę nic pisał, po prostu nałożyłem tyle ile dałem rade.
    Nie ma co AAKG działa jak należy, nawet jak nie robiłem bicepsa, strasznie mi się spompował, żyły wychodziły na całym przedramieniu i bipie. Co do działania kreatyny nie mogę nic stwierdzic. Zobaczymy co czas pokaże. Nie spodziewam się przybrania masy, ponieważ nie będę miał dobrej diety, jednak mam nadzieję na przyrosty.
    Pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Mieczu93
    Dołączył
    31-07-07
    Postów
    428
    SOG
    55
    Otrzymał : 66 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    troche bez sensu to jest Twoje ćwiczenie i cykl :/ Kulturystyka wymaga wielu wyrzeczeń i poświęcenia czasu, bez odpowiedniego jedzenia nawet jak zjesz kilogram kreatyny nie ruszysz z wagą. Rozumiem co to znaczy, grać z kumplami na boisku i nagle im mówisz że musisz lecieć coś zjeść. :) ale jak chcesz... jeśli nie chcesz mieć rozpisanej diety na kartce to chociaż pamiętaj o węglach złożonych i białku na śniadanie, porządnym obiedzie, posiłku przedtreningowym, potreningowym i białku na noc.
    Pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Czyzyk
    Dołączył
    26-03-08
    Skąd
    Grajewo
    Wiek
    31
    Postów
    33
    SOG
    1
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Tak, więc dzisaij pierwszy dzien bez dietki. Z grubsza opiszę mniejwięcej co jadłem. Na sniadanie jajecznica z 4 jajek smażona na oliwie z oliwek + chlebek (niestety jasny, ciemnego nie bylo w domu, a do sklepu nie chcialo sie z samego rana leceic), jakis czas potem kolo 100 gram piersi z kurczaka, 100 gram ryżu. Następny posiłek to makaronik z twarogiem i jogurtem, niewiem ile tego bylo, jadłem do syta. Teraz wcinam tuńczyka w wodzie. Wiem, że trochę tego mało, ale jakoś nie mam ochoty w siebie jedzenia wpychać. A i jeszcze zjadłem jakoś w ciagu dnia pare sezamków :D Zastanawiam się nad kupnem jakiejś glutaminy, ponieważ podobno po treningach strasznie wyczerpuje się jej zasób i trudniej buduje się masę mięśniową oraz gluta pomaga w regeneracji, a ja po kazdym treningu przez jakies 3 dni mam zakwasy :/. Co sądzicie, moze być przydatna ? jak tak to jaka dobra i w normalniej cenie :) z gory dzieki.
    Pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar SEBAN
    Dołączył
    31-05-07
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Postów
    849
    SOG
    22
    Otrzymał : 72 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    Jak chcesz coś osiągnąć,tzn. mieć efekty z treningu,to trzymaj diete cały czas(oczywiście bilans kalorii na plus) i jedziesz,inaczej szkoda czasu na trening i kasy na suple.Pozdro!!
    https://t.me/pump_upp
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Czyzyk
    Dołączył
    26-03-08
    Skąd
    Grajewo
    Wiek
    31
    Postów
    33
    SOG
    1
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    No dobra spróbuję, tylko najgorsze jest to, że boję się że wydam mnóstwko kasy na dietę, a i tak nic nie przyjdzie, ponieważ tyle razy się zawiodłem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    Jak będziesz sumienny i wytrwały (cierpliwy) to nie zawiedziesz się.
    Człowiek poznaje swoje ciało przez całe życie.
    Punisher IS back.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •