Zobacz wyniki ankiety: Oceń temat :)

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • W temacie dowiedziałem się czegoś nowego.

    69 55.20%
  • Temat jest bez sensu,nic się nie dowiedziałem.

    11 8.80%
  • Nie lubie ryżu :)

    50 40.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 204 z 244 PierwszyPierwszy ... 104154194202203204205206214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,031 do 2,040 z 2435

Temat: DIETA Pojedyncze pytania

  1. #2031
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    Jasne ze nałóg, tez mialem kiedyś takie głupie przyzwyczajenie i jadłem tonami słodycze. jak się stałem gruby to sie w końcu ogarnąłem. juz nie jem takich rzeczy praktycznie wcale, ale mimo wszystko cały czas mnie troche ciągnie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2032
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    moze byc rowniz na podlozu psychicznym.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #2033
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    32
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    powieliłeś. nałóg uzaleznienie siedzi w psychice

    i tak jest lepiej, jak byłam młodsza to jadłam o wiele więcej. Mój ojciec mieszka w Niemczech, a jak nas odwiedza to czekolady na pół roku starczy :) Mamy taki bunkier z bratem :P
    Lubię dostawać też w prezencie 1kg truskawkowej, którą chłonę szybciej niż woda w gąbkę :) i jestem najszczęśliwsza, ale to na zimę/jesień.

    Jak zauwazyłam w tym tygodniu, im cieplej tym mniej czekolady.


    Pytanie: co z mlekiem takim od 'prawie prosto' od krowy, kupionym od pana ze wsi? Smakuje mi bardzo.
    Takie tłuste mleko wpłynie na mnie w jaki sposób?
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #2034
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar DavidZinc
    Dołączył
    22-06-12
    Postów
    130
    SOG
    37
    Otrzymał : 10 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    We wczesnym dzieciństwie piłem takie codziennie. :D Podobno ma też więcej białka niż takie spożywcze, ale czy to prawda to nie mam pewności.
    Jeśli chodzi o nałogi i uzależnienia to racja- przede wszystkim jest to sprawa psychiki. Też mam ten sam problem. Potrafię pochłaniać kilogramami słodycze, ciastka, placki itp. Ale na redukcji (już od prawie 6 tyg. daję radę). Polecam książkę "SIŁA NAWYKU" Charless'a Duhigg'a!!! Jestem w połowie jak na razie i już mogę stwierdzić, że jest świetna. Prosto, na chłopski rozum jest przetłumaczony schemat nałogu i jak można go zmienić. Twierdzą, że nie da się go pozbyć, można jedynie zastąpić. I dają wiele przykładów jak to zrobić. Mówią o tym, że siła woli to mięsień, który też możemy przetrenować jak np. klatę czy barki. :D Jest też dużo o zmianie życia na tryb sportowy, o nałogach i nawykach w biznesie itp. Naprawdę warto kupić!

    PS.
    Czekolada z Niemiec- mniam! :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #2035
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kfc Zobacz post
    powieliłeś. nałóg uzaleznienie siedzi w psychice

    i tak jest lepiej, jak byłam młodsza to jadłam o wiele więcej. Mój ojciec mieszka w Niemczech, a jak nas odwiedza to czekolady na pół roku starczy :) Mamy taki bunkier z bratem :P
    Lubię dostawać też w prezencie 1kg truskawkowej, którą chłonę szybciej niż woda w gąbkę :) i jestem najszczęśliwsza, ale to na zimę/jesień.

    Jak zauwazyłam w tym tygodniu, im cieplej tym mniej czekolady.


    Pytanie: co z mlekiem takim od 'prawie prosto' od krowy, kupionym od pana ze wsi? Smakuje mi bardzo.
    Takie tłuste mleko wpłynie na mnie w jaki sposób?
    Wybrałbym ze sklepu. Pasteryzowane,albo mikrofiltrowane. Bez wstępnej obróbki narażasz się na kontakt z chorobami odzwięrzęcymi. Co do słodkiego, traktowałbym to jako problem i nic do śmiechu. Gdy robi się cieplej ludzie z reguły jedzą więcej owoców, zup itd.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #2036
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    Warto jeść makrelę wędzoną? Nie za tłusta?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #2037
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar DavidZinc
    Dołączył
    22-06-12
    Postów
    130
    SOG
    37
    Otrzymał : 10 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Yaro nie wiem czy warto, ale na pewno jest niedobra. :D Pewnie wystarczy żebyś zmieścił się w wyznaczonym bilansie. :P

    Czy uważacie, że laktoza na redukcji może bardzo spowalniać proces zrzucania balastu? Męczy mnie to, bo jem nabiał w większości na noc- twaróg, serek wiejski, od początku redukcji. Dzisiaj dwa jogurty poszły, a tam też laktoza. :/ W ogóle to nie jestem pewien, ale do któregoś roku życia chyba jest ona normalnie przetwarzana, tolerowana przez organizm.

    Przerzuciłbym się chętnie na mięso, ale do wyboru tylko piersi, bo wołowina za droga, żeby codziennie na noc jeść/zastąpić nabiał, a nie chcę jeść cały czas kurczaka. :/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #2038
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    Może spowalaniać/zatrzymywać jesli jest nadwyżką kaloryczną. Jesli dobrze trawisz to mozesz jesc twarogi,serki wiejskie,jogurty naturalne,mleko -> na resztę, jak np zwykły jogurt bym sie wyjebał, bo do tej laktozy dodają w wuchtę jeszcze innych cukrów, co na redukcji kompletnie odpada bo szkoda kalorii. Jak złapiesz zastój, to wywal mleko, bo ma całkiem sporo tej laktozy (cukier mleczny).

    Jeśli nigdy nie próbowałeś to możesz dla testu całkowicie wywalić wszelki nabiał. na noc daj jakąś rybę, np. puszka tuńczyka - jak nie masz hajsu to nie płacz i jedziesz kurczaka.
    Nabiał jest zwykle słabej jakości (nie to co pełnotłuste prawdziwe twarogi na których polscy kulturysci dawno temu robili forme), a w polaceniu z tolerancją albo i nie, można założyć, że niewiele tego białka faktycznie przyswoisz. to raz, a dwa, że nabiał w ogólności ma dużo sodu, co powoduje retencje wody podskórnej - na redukcji raczej motywujae jest widziec cialo w lepszej formie <mniej wody, lepiej miesnie wygladaja>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik Pumbas otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    DavidZinc (19-04-13)

  10. #2039
    Moderator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Anatom
    Dołączył
    03-05-11
    Skąd
    Katowice
    Postów
    200
    SOG
    23
    Otrzymał : 121 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał DavidZinc Zobacz post
    Yaro nie wiem czy warto, ale na pewno jest niedobra. :D Pewnie wystarczy żebyś zmieścił się w wyznaczonym bilansie. :P

    Czy uważacie, że laktoza na redukcji może bardzo spowalniać proces zrzucania balastu? Męczy mnie to, bo jem nabiał w większości na noc- twaróg, serek wiejski, od początku redukcji. Dzisiaj dwa jogurty poszły, a tam też laktoza. :/ W ogóle to nie jestem pewien, ale do któregoś roku życia chyba jest ona normalnie przetwarzana, tolerowana przez organizm.

    Przerzuciłbym się chętnie na mięso, ale do wyboru tylko piersi, bo wołowina za droga, żeby codziennie na noc jeść/zastąpić nabiał, a nie chcę jeść cały czas kurczaka. :/
    Ja generalnie nie polecam twarogów, serków wiejsckich itp. nawet na masie. Laktoza rozkładana jest w jelicie cienkim przez enzym laktaze. Enzym ten rozkłada laktoze na cukry proste, a nie chcemy ich zbyt wielu dostarczać organizmowi na redukcji. Do tego w wieku dorosłym, enzym ten nie jest już produkowany, więc dodatkowo mogą pojawić się dolegliwości ze strony układu pokarmowego po spożyciu tego typu produktu zawierającego laktozę. Od czasu do czasu -ok, ale nie jako podstawowy składnik diety, do tego zatrzymuje spore ilości wody w organiźmie co też łatwo na sobie zaobserwować. Polecam zjeść dziennie 4 kostki twarogu przez tydzień zamiast innych posiłków po czym wyeliminować całkowicie nabiał. Gwarantuję szybki skok wagi po czym szybki jej spadek ;) Nawet Michał Karmowski często poleca taki teścik dla przekonania się o nie korzystym działaniu twarogów :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik Anatom otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    DavidZinc (20-04-13)

  12. #2040
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomych
    Avatar pekulski104
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    26
    Postów
    2,390
    SOG
    74
    Otrzymał : 34 SOGi w 31 postach

    Domyślnie

    Jeśli mam dietę i kalorie mieszczą się w zapotrzebowaniu a białko i węglowodany wychodzą poza normę ? dokładnie to nieraz o 40g białka i 150 g węglowodanów a zapotrzebowanie na tłuszcze mam w 95 g a zjadam ich około 40 to będe rósł ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •