Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Mocy brak

  1. #1
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie Mocy brak

    Siema załoga.
    Od jakos roku stracilem moc życiową. Po prostu mam mało paliwa. Problem nie leży w diecie, odżywiam się bardzo dobrze, witaminy i mineraly pouzupelniane. W roku szkolnym fakt faktem sypiam po 6-7h, ale nie sadze zeby to bylo glowna przyczyna. Ogolnie na poczatku roku mialem duzo na glowie, namieszalo mi sie ze zdrowiem, podejrzewalem depresje czy cos. Ale ogolnie psychicznie jest dobrze, ba - wiecej niz dobrze. Na bombce bylo duzo lepiej, ale tez mialem momenty braku checi do funkcjonwoania. Troche ciezej mi sie trenuje, zale zazwyczaj jak muza sie rozkreci na krew zaczyna naplywac do miesnia to wlacza sie god mode. ogolne pobudzenie w nowych syuacjach, np przy poznaniu nowych dziewczyn czy cos, czyli naturalna reakcja organizmu, ze chce wypasc jak najlepiej.
    Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale kryzys zawsze mam okolo poludnia. Na powietrzu tez duzo czasu spedzam, no i do tego cardio z 2x w tygodniu.

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar MAXIMUS 2
    Dołączył
    08-12-09
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    50
    Postów
    1,295
    SOG
    47
    Otrzymał : 227 SOGi w 153 postach

    Domyślnie

    Hmmmm a kiedy koleżka był na bombce ostatnio ? poziom testo badałeś ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    w polowie lipca skonczylem, ale problem byl przed bomba dlugo.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Powiem Ci na moim przykładzie. Dajmy na to że jest okej ze mną (sprawy pozapinane na ostatni guzik , z dupą luz, brak problemow) jest okej. Jednak kiedy coś jest nie tak odrazu chęci do życia tracę o 70%. Nawet jeden współczynnik może wpłynąć na to że nie możesz się skupić i stąd mogą występować takie zachowania. Inaczej 10 pozytywów i 1 negatyw i jest dupa blada ponieważ ten negatyw mnie bardziej martwi niż te 10 pozytywów cieszy. To zależy od twardej psychiki. Mów sobie , że będzie dobrze.

    ps. Mam takiego jednego dobrego fachowca na gg który dobrze prawi:) Jak mam jakiś problem to się zgłaszam do bossa:)
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Nagrody:
    Wydarzenie w kalendarzu
    Avatar raczeek_87
    Dołączył
    17-04-12
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    956
    SOG
    91
    Otrzymał : 102 SOGi w 86 postach

    Domyślnie

    Powiem wam , ze wiele osób ma tak , że dopada ich trud dnia dzisiejszego , czasem jest to spowodowane pracą , czasem życiem prywatnym , czasem po prostu brakiem snu .
    Tez czasem biegam wquwiony i tak jak autor powyższego postu pisze nawet 10 pozytywów nie góruje nad tym jednym złym .
    Ostatnio mi sie śniło ," poważnie nawijam - nie wiem czy to na odbloku jazdy miałem ale by najmniej", ze jestem w jakimś lesie , po prostu nie chce mi sie zyć , nie wiem skąd pistolet miałem w snach jednak to różnie bywa , ale postanowiłem oddać strzała "uniosłem glowę do góry spojrzałem na żonę i strzeliłem sobie pod brodę lufą do góry " .
    Panowie przez chwilę poczułem jak całe życie ucieka mi z przed nosa , wszystkie piekne przezycia przeleciały mi przez te kilka sekónd , obudziłem sie w nocy cału załzawiony i spocony spojrzałem na żonę , uśmiechnołem sie i stwierdziłem ze życie jest zbyt krótkie by przejmować sie pierdołami , jest tyle wspaniałych rzeczy . Tylko szkoda że doceniamy dopiero jak spadniemy na dno i wszystko stracimy . :(

    ps. DTX polecam książkę sekret , ewentualnie film, jakoś trzeba w sobie znaleść tą cheć do życia . pozdrawiam.
    "Ten,kto pokonuje innych,jest silny.Ten,kto pokonuje siebie,jest potężny"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    32
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    Oj, sama walczę z tym każdego dnia. Mam różne stresy, wiele emocji. Ostatnio pełno koszmarów w nocy. Nie chcę spać, nie chcę wstawać z łóżka. I wtedy muszę sama jakos na siebie wpłynąć, powiedzieć sobie, że zawsze może być lepiej i starać się by było lepiej. ( i nie pocieszać się )
    Kiedyś próbowałam rozmawiać z kimś o różnych swoich problemach, ale nikt tak naprawde nie odczuwa tego co Ty. Drobna sugestia może coś zmienić. Ale nikt zupełnie nikt nie czuje tego co Ty.
    I należy sobie czas rozplanować tak, żeby żadne "złe myśli" nie mogły wpasć Ci do głowy i tam mącić.
    Lubię też przenieść się do świata książek które czytam.
    I dziś zrobiłam dobre ćwiczenia i ładnie mnie odstresowały na resztę dnia. I dużo czasu potrzebowałam na taki pewien plan jaki sobie ustaliłam. Sama sobie i dla siebie.

    Raczeek dobrze napisał, że zycie jest zbyt krótkie by przejmować się..
    Nie ma róży bez kolców. Nie ma radości bez smutku. :)
    Teraz robię tak, by umiec odpowiedzieć na pytanie " jesteś szczęśliwa?"
    Trochę pracy przede mną
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Moze warto wprowadzic jakies zmiany ktore zmienia Twoje zycie ;)
    Mi pomaga izolacja od wszystkiego i wszystkich, dla tego wyjezdzam. Moze poprostu jakis urlopik czy nawet spacery po lesie lub plazy dla odprezenia.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Ok, dzieki za Wasze odpowiedzi.
    Przejde sie do lekarza, porobie badania i zobaczymy, gdzie lezy przyczyna.

    btw. Sekret i cale prawo przyciagania to mym zdaniem bullshit :) Niemniej jednak motywuje do pozytywnego myslenia :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    sekret tak ale Potęga Podświadomości już nie.
    polecam.

    a wiesz, że życie intymne ma duże znaczenie?

    czemu nikt nie wymienił, iż bombka również może na to wpływać?
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Nagrody:
    Wydarzenie w kalendarzu
    Avatar raczeek_87
    Dołączył
    17-04-12
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    956
    SOG
    91
    Otrzymał : 102 SOGi w 86 postach

    Domyślnie

    Bo Bombka wrzuca nas na obroty, lecimy jak na napędzie odrzutowym , na wszystko starcza sił witalnych ,az czasu brak ,
    ....a bez?- czasu duzo bo sie nie chce dupy ruszyć telewizor juz nudzi i człowiek zaczyna smęcić i wtedy zaczynają sie problemy ;)
    "Ten,kto pokonuje innych,jest silny.Ten,kto pokonuje siebie,jest potężny"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •