Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Trening na dobra mase i szybkie efekty

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar kawczirs
    Dołączył
    07-08-11
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trening na dobra mase i szybkie efekty

    Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow:) hmmm nie wiem od czego zaczac... a wiec napisze wprost ze niebawem zaczynam swoja przygode z silownia bo zona narzeka ze chudzielec jestem wiec czas nabrac masy i konkretnych wygladow:) w sumie ma racje bo naprawde jestem chudy i ciezko powiedziec o mnie ze np niezla masz klate itp:) Mam juz diete na mase itp. a co najlepsze to duza motywacje i checi:) niebawem bede w posiadaniu lawki regulowanej w skosie i plasko, sztangi wraz z obciazeniem okolo 60kg oraz hantelkow. co tu robie... Otoz bardzo prosze o pomoc w ulozeniu jakiegos planu cwiczen dajacych najszybsze i ciekawe efekty. Interesuje mnie glownie sylwetka od pasa w gore gdyz chce w koncu nabrac, a raczej zaczac nabierac ciekawego wygladu:/ z czasem dorzuce do cwiczen rowniez nogi jak zaczne nabierac "ksztaltow" zeby zachowac jakies proporcje, ale na razie mysle ze nogi mam calkiem niezle hehe( kiedys biegalem sporo). Chcialbym od razy przystapic do konkretnych cwiczen odpuszczajac sobie ogolnorozwojowke itp. Licze na wasza pomoc i jakies rady oraz sugestie z gory dziekujac:) Czekam na jakies propozycje i pozdrawiam serdecznie wszystkich uzytkownikow.
    P.S co sadzicie o tej rozpisce? Kiedys dostalem od straszego znajomego ktory sporo lat juz spedzil na silowni wiec chyba ma jakies pojecie... Znalazlem to ostatnio w szafce wiec moze sie przyda??:)

    PONIEDZIALEK:
    Klata: Wyciskanie sztangi lezac na lawce poziomej 4X10 , wyciskanie sztangI na lawce skosknej4X10 , rozpietki 4X10
    Biceps: MODLITEWNIK4X12, Uginanie ramion z hantelkami4X10

    SRODA:
    Plecy : Martwy Ciąg4X10 , Wiosłowanie sztanga 4X10
    Triceps: Wyciskanie francuskie hantelka4X10, prostowanie hantelka w opadzie tułowia4X10

    PIATEK:
    Barki : Wyciskanie sztangi zza karku4X10 , Unoszenie sztangielek bokiem w górę3X10 , podciaganie sztangi wzdłuz tułowia4X10
    Przedramie: uginanie nadgarstkow nadwchytem 3s max i podchwytem 3 s max
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar kawczirs
    Dołączył
    07-08-11
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    nikt nie pomoze?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Proponuję spróbować treningu Push/Pull/Legs. Dobry plan na budowę masy przy odpowiednio trzymanej diecie, powinieneś byc zadowolony. Rozpiska którą wkleiłeś całkiem dobra, do grzbietu dodałbym podciąganie na drążku w szerokim chwycie. No i jedna wada - GDZIE NOGI? Nie będziesz ćwiczył nóg to ja nie pomagam, koniec, kropka!heh
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Chyba nie myślisz kolego że dogonisz bicepsem nogi :D

    Ta rozpiska jest po kiju...
    Klatkę możesz tak zostawić .
    Biceps : Uginanie ramion ze sztangą 3x10 Uginanie ramion hantlami (młotki) 3x10 Uginanie ramion o kolano (hantla) 3x10 <===wystarczy
    Plecy: Zostaw to co masz i dorzuć może t-bar (zainwestuj w drążek rozporowy 45 zł a bardzo potrzebny do ,,najszerszego"
    Triceps : Możesz zostawić ale dorzuć wyciskanie sztangi na wąsko oraz możesz robić odwrotne pompki.
    Barki: Wyciskanie sztangi się zgodzę ale z przed głowy. Jesteś początkujący i zwróć uwagę najpierw na technikę . Technika zza karku jest znacznie kontuzjogenna. Roznosy hantli na boki stojąc,sztanga przed siebie lub podciąganie sztangi do brody.
    Przedramie:zostaw jak masz

    Nogi radził bym Ci robić. Był artykuł a raczej temat tutaj że podnoszą one znacznie testosteron co za siebie samo mówi i nie muszę Ci tego przybliżać.

    Dobra dieta i rośniesz ;))
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •