Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Winstrol

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Poczatkujacy198
    Dołączył
    25-02-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Winstrol

    Siemanko wszystkim forumowicza:)potrzebuje pomocy!!od osob ktorzy by mi pomogli w ułozeniu cyklu zwiazanego z winstrolem!chciałbym sie dowiedziec:
    1.ile kupic winstrolu?
    2.jak dawkowac??ile mg/dziennie czy innaczej?to juz wasze propozycje mile widziane:)
    4.ile czasu brac winstrol??czy 4 tygodnie wystarczy?
    5.czy mieszać winstrol z białkiem?a jak nie to z czym go wogole mieszac?
    6.jakie sa skutki uboczne tego sterydu?

    To sa moje własnie pytania!nigdy jeszcze nie miałem kątaktu ze sterydami, zawsze leciałem na spokojnie HMB itp. ale nic mi to nie dało wiec postanowiłem sie skusic na steryd typu winstrol i brac go droga zaszczykow!!bo słyszałem ze jest lepszy efekt:)waze 90kg, a moj wzrost to metr 195 klata 100cm, a w pasie 110:)z gory wszystki dziekuje!!

    [ Dodano: 25-02-2007, 20:02 ]
    A zapomniałem dodac:)

    7.czy stosowac jaka osłąke w czsie cyklu??jak tak to jaka??i tez jak ja dawkowac?i w jakim okresie ja brac w czasie cyklu czy po cyklu?
    8.co proponujecie na odblokowanie?i tak samo jak dawkowac w jakim okresie!!piszcie co wiecie a bardzo mi pomozecie:)

    dziekuje wszystki:)
    Przemo
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bocion
    Dołączył
    04-11-06
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    497
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    W pasie 110? a w klacie 100?? Ty sie odtłuść najpierw.

    Jesli chodzi o staz to mozesz juz spokojnie sterydy brac, bo z profilu wynika ze masz 20 lat stazu.(wez to zmien bo glupio wyglada majac swiadomosc tego ze masz 19 lat)
    Shut the Fuck Up and Train
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar republika
    Dołączył
    13-12-06
    Skąd
    polska
    Postów
    67
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    wino 4 tyg w dawce 25-35mg , bardziej skupił bym sie na diecie niz na dodatkach (sterydy) , wiecej areobow(rowerek,bieganie), ograniczaj weglowodany.tak two wygladalo bym po czesci z mojego punktu widzenia.Bez diety ani rusz , pamietaj !
    ...::Moonlight Pharmaceutics::...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Dołączył
    15-02-07
    Skąd
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cała prawda o tym sterydzie:

    # Substancja aktywna: Stanazolol
    # Okres aktywnego półtrwania: 48h
    # Klasyfikacja: Sterdy anaboliczno - androgenny (iniekcyjny / doustny)
    # Dawkowanie: Mężczyźni 50 - 100mg / dzień, kobiety 25 - 50mg / tydzień
    # Trądzik: Rzadko
    # Retencja wody: Rzadko
    # Podwyższone ciśnienie krwi: Rzadko
    # Hepatotoksyczność: Tak, grupa 17AA
    # Aromatyzacja:Nie
    # Konwersja do DHT: Nie
    # Blokowanie HPTA: Nieznaczne


    Winstrol jest stosowaną na całym świecie nazwą handlową dla sterydu anabolicznego, stanazololu. Związek ten jest pochodną dihydrotestosteronu, o znacznie mniejszej aktywności niż ten androgen. Genearalnie klasyfikowany jest jako steryd anaboliczny, wykazujący nieco większe właściwości anaboliczne, niż androgenne. O ile DHT przyczynia się praktycznie wyłącznie do występowania skutków ubocznych, stanazolol zapewnia przyrosty wysokiej jakości masy mięśniowej i siły. Właściwości anaboliczne w porównaniu z innymi, mocniejszymi związkami są stosunkowo niewielkie, co nie znaczy że ich w ogóle nie ma. Niekiedy nawet porównuje się go do Dianabolu, jednak Winstrol nie powoduje tak znacznej retencji wody. Stanazolol zawiera tę samą c17 metylację co Dianabol, dlatego możliwe jest jego doustne podawanie. Mimo to, większość zawodników stosuje jednak wersje iniekcyjne.

    Ponadto stanazolol, wraz z nandrolonem, jest najpopularniejszym środkiem dopingującym stosowanym w bardzo wielu dyscyplinach sportowych, takich jak lekkoatletyka, pływanie, podnoszenie ciężarów etc.

    Standardowe dawkowanie u mężczyzn wynosi 35 - 75mg dla tabletek i 25 - 50mg dla wersji iniekcyjnej. W zależności od oczekiwanych rezultatów Winstrol łączy się z silnymi androgenami, takimi jak Testosteron, Dianabol, Anadrol. Stosowany w takim połączeniu stanazolol równoważy cykl, zapewniając dobry efekt anaboliczny, bez zbędnego zwiększania poziomu estrogenów. Stack taki powoduje przyzwoite przyrosty masy mięśniowej i siły, przy jednoczesnym ograniczeniu poziomu otłuszczenia i retencji wody. Pracując nad definicją w okresie przedstartowym łączy się Winstrol z niearomatyzującymi androgenami, takimi jak Trenbolon lub Halotestin. Skutkuje to w uzyskaniu wspaniałego, "pociętego" wyglądu, oczekiwanego do startu. Osoby bardziej wrażliwe powinny raczej dodać łagodniejszy środek, taki jak Deca-Durabolin, Equipoise lub Primobolan. Skutki uboczne takiego połączenia będą znacznie mniej odczuwalne niż terapii silnie androgennych.

    Stanazolol zawiera grupę c17-alfa alkilową, niezależnie od formy. Tabletki jednak są bardziej szkodliwe dla wątroby niż wersja iniekcyjna, która omija pierwsze przejście przez wątrobę. W czasie długich, wysoko dawkowanych kuracji regularnie należy dokonywać testów wątrobowych. Mimo że ryzyko jest znacznie mniejsze, także wersja iniekcyjna może powodować uszkodzenia wątroby. Nie przedostaje się do krwi przez wątrobę, jest jednam rozkładana, powodując mniejszy, lecz dłuższy nacisk na wątrobę. Nacisk może być znacznie zwiększony przez dodatkowe środki doustne, zawierające grupę 17-alfa alkilową. Dlatego cykle łączące stanazolol z środkami doustnymi powinny być przeprowadzane ostrożnie, nie trwać dłużej niż 6 - 8 tygodni. Ponadto należy przyjmować leki osłonowe na wątrobę. Obie wersje stanazololu bardzo mocno zaburzają stosunek HDL/LDL, co może skutkować ryzykiem powstawania chorób serca i układu krążenia. Ze względu na sposób administracji, doustny stanazolol ma z reguły mocniejsze działanie zaburzające poziom cholesterolu.


    Co do osłonki to standardowo jak przy każdym sterydzie coś na wątrobe bo to ona najwięcej dostaje po d u p i e.

    Dawkowanie:Przeciętne dawki: tabletki 20-50mg dziennie, injekcje 50mg co drugi/trzeci dzień.

    Działanie: silnie odczuwalne od ~10dnia

    ŁĄCZENIE: WINSTROL DEPOT z DIANABOLEM, TESTOSTERONEM i DECA-DURABOLINEM ( 100mg WINSTROLU DEPOT/tydzień, 200 mg DECA-DURABOLINU/tydzień)

    Efekty uboczne: niski głos, męskie symptomy. Efekty u kobiet i u mężczyzn: bóle głowy, zmiany poziomu HDL i LDL, skurcze i w rzadkich przypadkach podwyższone ciśnienie krwi
    To wszystkie sesowne informacje jakie udało mi się zdobyć na temat tego sterydu. POZDRO!!!!!

    SOG mile widziany:P
    F U C K OFF ALL KOKS!:P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar republika
    Dołączył
    13-12-06
    Skąd
    polska
    Postów
    67
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    podal bys zrodlo . uszanuj autora ktory to napisal soga nie dam bo to nie ty pisales
    ...::Moonlight Pharmaceutics::...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Dołączył
    15-02-07
    Skąd
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Nie ciebie prosze o soga smerfetko. Po za tym pyta się ma odpowiedź profesjonalą i pełną. I należy się sog a co to za p i e r d o l o n a różnica jak mam napisane pod kreska daj soga na co i tak nikt nie patrzy czy ponad kreską gdzie mam prawo to sobie napisać. Jak nie masz czego ise czepiać to idź se ludzi na interii wnerwiaj bo tam takich pełno i się z tobą pobawią!!
    F U C K OFF ALL KOKS!:P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Poczatkujacy198
    Dołączył
    25-02-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Pomyliło mi sie w pasie 90cm!!przepraszam wszystkich:)ale i nadal sie nie dowiedziałem o wszystkim!!potrzebuje szczegolna rozpiske co?i jak??a te informacje to ja moge sobie przeczytac w innych postach z innych zrodeł!!potrzebuje rady ludzi doswiadcznych:)lepiej ktorzy korzystali juz z tego sterydu!!oczywiscie dziekuje wam za te informacje jakie dostałem:)czekam nadal na odpowiedzi moich pytan...
    Przemo
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Dołączył
    15-02-07
    Skąd
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    ps ostatnie sześć informacji wiem i napisałem je sam a to są te najważniejsze o które się pytał. ZRESZTĄ w ostatnim zdaniu masz jak byk napisane:To wszystkie sesowne informacje jakie udało mi się zdobyć na temat tego sterydu: i nie sądze żebym jakoś specjalnie chcia ukrywac to że znalazłem to w necie.

    [ Dodano: 25-02-2007, 21:36 ]
    Podjełem się szukania informacji i może odjełem mu troszke pracy za co może ale nie musi się odwdzięczać sogiem. Jak tobie przeszkadza ten zwrot grzecznościowy dotyczxoący soga to możesz iść na spacer i się wyżyć, pobiegac ale nie czepiaj się tego!
    F U C K OFF ALL KOKS!:P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Poczatkujacy198
    Dołączył
    25-02-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Chłopaki nie kłucie sie!!tak mi napewno nie pomozecie!!i tak wam dziekuje za informacje!!i jeszcze raz przypominam chcem odpowiedzi tylko na moje pytania!!ci ktorzy mi pomoga mile podziekuje sogaczem:)
    Przemo
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar republika
    Dołączył
    13-12-06
    Skąd
    polska
    Postów
    67
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    chłopcze ochłoń,albo nie bierz juz sterydow
    ...::Moonlight Pharmaceutics::...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •