Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: sprzet

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Romek
    Dołączył
    22-02-07
    Skąd
    z Marsa
    Wiek
    33
    Postów
    224
    SOG
    29
    Otrzymał : 13 SOGi w 12 postach

    Domyślnie sprzet

    witam! Czytalem powieszony artukul ale niebardzo mi sie przydal,chcialbym wiedziec czy kupno laweczki z alegro za ok 200 zl to bedzie wyrzucenie kasy w bloto ? czy lepiej dozbierac do tych wolnych stojakow i wolnostojacej laweczki ??. Napewno bardziej komfortowa jest ta wolnostojaca ale czy ta z wudowanymi stojakami sa az takie zle? na tej z wbudowanymi stojakami to jest chyba taki problem ze jest strasznie ciasna,ale czy wszystki z wubodanymi stojakami sa tego samego rozmiaru ? Moglibysie podac plusy i minusy lawki z oddzielnymi stojakami i z wbudowanymi stojakami ?
    Co Mnie Nie Zabije To Podwojnie Mnie Wzmocni [!]


    Pomoglem zapodaj sogacza :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar ziegenhal
    Dołączył
    31-07-07
    Skąd
    Jestem z Krainy hazardu jak masz hajs to bombarduj xD
    Postów
    217
    SOG
    73
    Otrzymał : 22 SOGi w 17 postach

    Domyślnie

    Zakezy jak jestes szeroki w barach to bedzie ci nie wygodnie ale na sam poczatek mozesz cwiczyc na takiej co ma w sobie stojaki . Jakbym mial jeszcze raz kupowac to bym kupil osobna laweczke bez stojakow /ze skosem/modlitewnikiem i osobno stojaki ktore mogą sie przydac pozniej do przysiadów ze sztangą.+ laweczki z wbudowanymi stojakami jest taki ze jest tańsza:]
    Wiem jak to jest być na dnie , to nie brednie, finasowy krach życie biedne prócz słabości - substancje chemiczne sporo gniewu i złości, życie na diecie , dieta z kości na ości.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •