PDA

Zobacz pełną wersję : Do sprawdzenia ;)



jck91
25-03-08, 22:41
Witam. Mam 16 lat, 180 cm i 91 kg. Do wakacji jeszcze trochę i chciałem zmienić sposób odżywiania w końcu. Na siłownię chodzę od 2 miesięcy ale bez określonego treningu od tego czasu schudłem jakieś 3-4 kg i ważę 91 kg nie jedząc po prostu słodyczy na noc itp. Teraz chciałbym ułożyć sobie dietę na te 2-3 miesiące i nie chodzi mi o to aby była ona jakąś dietą cud tylko po prostu kilka kg jeszcze zrzucić nie męcząc się przy tym z przygotowywaniem jakiś dań bo nie mam czasu za bardzo. Chodziłoby mi abyście z tego co tu napisałem wykluczyli bądź dodali ewentualnie jakieś produkty ;)

Przykładowa dieta - spośród tych wszystkich produktów wybiorę kilka.

1 posiłek [7:00] - jajka/zielona herbata/woda/chleb razowy/biały ser/szynka z indyka/papryka/płatki owsiane/płatki na mleku jakieś fitness?/grejfrut/jabłko

2 posiłek [10:00] - jabłko/jogurt nat. chudy/czerw. winogrona/jakiś owoc?

3 posiłek [13-14:00] - jak wyżej

(ok. 15,16 trening na siłowni)

4 posiłek [17:30] - pierś z indyka/brokuły/kalafior/awocado/pierś z kurczaka/ryby/szklanka odtł. mleka/ + owoc?

5 posiłek [20:00] - twaróg chudy/jajka/papryka/marchew/zielona herbata/gruszka/orzechy włoskie/ inne owoce?

Wiem wiem że to nie jest jakaś superdieta ale chodzi mi tylko o to, żebyście wyrzucili to co niepotrzebne spośród tych wszystkich w/w produktów. Oczywiście będę dobierał tylko kilka z nich tylko nie wiem czego jeść się raczej z tych rzeczy nie powinno. Proszę o jakieś propozycję ;) pozdrawiwam.

jck91
26-03-08, 22:33
Mógłby ktoś pomóc?