PDA

Zobacz pełną wersję : !trening!



lukaSsS
25-03-08, 20:53
witam:D:D
jestem tu nowy, na imie mam lukasz, na silke chodze 2 mieisace,.
mam taki problem:
2 miesiace i zero efektu.i tu nasówa sie moja prosba:
chodzi mi o trening taki zeby mi lapa spuchla,
tzn nie musi mi dodawc sily, najlepiej zeby biceps sie powiekszyl,
w obowdzie ma 32 a pasowalo by ze 40,
mam 16 lat waze jakies 70 kg 183 cm wzrostu na klate jakies 50 kilo.
z gory thx
bedom plusy za pomoc

wsp18
25-03-08, 21:00
niema czegos takiego ze odrazu ma ci skoczyc obwod bicepsa tak duzo...musisz cwiczyc nabrac masy diete trzymaj bedziesz wtedy tyl i obwody wszystkie beda ci rosly i lapa tez...rob sobie trening na mase diete na mase kup sobie jakiegos gainera i jedz duzo

Józiu
25-03-08, 22:45
Cwicz na mase i uloz sobie diete:)

A na bicka to wez taki trening:
-unoszenie sztangi stojac -4 serie po 10 powtorzen
-unoszenie hantli na przemian chwytem mlotkowym - 3 serie po 12 powtorzen kazda reka
- unoszenie hatla w oparciu o kolano - 3 serie- 10 powtorzen

Pozdro:)

wsp18
25-03-08, 22:59
no tak chyba bedzie najlepiej...i to chyba prost ze z dnia na dzien znacznych efektow nie zobaczysz mozesz miec efekty po jakims roku moze pol roku zalezy jak bedziesz sie do tego przykladal

jasiek69
26-03-08, 01:19
no tak chyba bedzie najlepiej...i to chyba prost ze z dnia na dzien znacznych efektow nie zobaczysz mozesz miec efekty po jakims roku moze pol roku zalezy jak bedziesz sie do tego przykladal

no nie koniecznie po roku wystarcza wlasnie 2 miesiace aby zobaczyc dosc znaczace zmiany ... jesli zalezy Ci aby miec wielka lape i chcesz przykladac sie tylko do bicepsa to popelniasz blad... zapamietaj ze triceps stanowi 2/3 obowodu reki wiec jesli chcesz miec potezne ramiona to pamietaj i bardziej skup sie na tricepsie.. Pozdrawiam

lukaSsS
26-04-08, 16:34
oki...
powiedzmy tak:
chce zeby koszulka obciskal mi lape(t-shirt)
o takie cwiczenia mi chodzi
i jak juz jakies polecacie moglibyscie objasnic jak je wykoanc
plzzz