PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie suplementy przy treningach: boks+siłownia



QBAHC
25-03-08, 12:35
Witam

Chciałem rozpocząć trening bokserski ( będe uczęszczał 2 razy w tygodniu) do tego 3/4 razy w tygodniu siłownia.
Chciałem was zapytać czy mój pomysł odnośnie suplementów jest dobry.

Trening bokserski jest wyczerpujacy więc będę potrzebował węglowodanów. Pomyślałem nad odżywką typu bulk (bo obawiam sie , że gainer mnie zaleje, a inklinacje do tego posiadam). Chciałbym do bulka dodac białko, bcaa i glutamine by zniwelowac spalanie mięśni.
Prosiłbym również o radę (jeżeli mój wybór supli jest słuszny) jak to wszystko brac oraz co przed lub po jakim treningu?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na rady!

Punisher
25-03-08, 14:19
Skoro masz wyczerpujący trening, to czemu mówisz, że Ciebie zaleje?
Bulk nasyci ciebie. Ja bym pomyślał nad carbo - ma węglowodany o innym ig. Będziesz mógł pić przed, w trakcie i po w odpowiednich proporcjach. Dobór odżywki węglowodanowej również jest ważny, żeby to nie była jakaś tam byle jaka firma, w której produkcie znajduję się głównie węglowodany o wysokim IG. Pomyśl nad tym.
Najlepiej by było kupić carbo i bulka. Carbo przed i w trakcie treningu, bulk po.

Giera
25-03-08, 14:36
Przede wszystkim należy zadać pytanie czego oczekujesz od tej odżywki. Chcesz wziąć coś i zacząłeś te treningi aby spalić tłuszcz i uchronić mięśnie czy może chcesz dalej robić masę beztłuszczową i obawiasz się o spadek masy?

Andr3w
25-03-08, 14:39
Tak jak napisales kup sobie cos typu weglowodany np. max carb treca i moze gainer lub bulk to mi sie wydaje najlepszym rozwiazaniem w tym przypadku ! I milego nawalania w gruche .







Jesli pomoglem , daj Soga

QBAHC
25-03-08, 14:58
Dzięki za rady! Postąpie wg. wskazówek. Zależy mi na tym żeby nie przytyć oraz aby nie zgubić posiadanej masy (nie palić mięśni)!

Dzieki i pozdro!!

Giera
25-03-08, 15:08
To proponuję BCAA, glutaminę no i carbo, żeby było wygodnie. Musisz trochę poobserwować swój organizm i dobrać kaloryczność diety tak aby waga nie skakała bo od tego wszystko zależy

NIKOLIS 168
25-03-08, 15:53
Carbo, Jabłczan, białko, aminokwasy.

Giera
25-03-08, 17:04
Wiadomo, że carbo i białko to tak dla wygody jak nie masz jak posiłku zjeść :)
Kretę też można w sumie wrzucić

dropson
13-02-11, 20:54
Witam serdecznie potrzebuje pomocy od doswiadczonych ludzi dlatego przedstawiam sytuacje Mam 22 lata 176 wzrostu 92 kg wagi cwicze od 3 miesiecy na sucho by przygotowac organizm do stalej pracy oraz wysilku. Mam skompletowany zestaw suplementow:

- VPX No-shotgun
- Jabłczan kreatyny 360kaps kreatyna trec CM3
- Dextroza 500g 80pl
- TREC GAINER MASS XXL 3KG

Jesli mozna prosic o sugestie oraz waszym zdaniem jaki plan treningu bylby odpowiedni oraz moze slowo na temat odpowiedniej diety bo sa rozne glosy ze juz nie wiem co myslec. Nie jestem poczatkujacy lecz tez nie jestem jakims profesjonalista trenowalem dla zdrowie lecz teraz chcialbym sie przylozyc z konkretnym efektem jesli Ktos rozumie:)

Pozdrawiam i prosze o wsparcie

KowalX
13-02-11, 21:00
30minut przed śniadaniem kreatyna
30minut przed treningiem vpx
gainer zależnie od diety,ale pewnie po treningu będziesz spożywał.
dextroze wywal do kosza.

dropson
13-02-11, 21:04
hmn.... dextroza slyszalem wlasnie ze w reakcji z kreatyna daje wiekszy efekt chodzi mi kokretnie o jakis dobry cw do tych suplementow jakies FBW tylko nie wiem sam jaki plan a jak dawlowac to wiem :)

fallenursus
13-02-11, 21:07
to kwa zle slyszales. i na ch odkopujesz 3letni temat?

KowalX
13-02-11, 22:09
hmn.... dextroza slyszalem wlasnie ze w reakcji z kreatyna daje wiekszy efekt chodzi mi kokretnie o jakis dobry cw do tych suplementow jakies FBW tylko nie wiem sam jaki plan a jak dawlowac to wiem :)

Skoro wiesz jak dawkować to o jakie sugestie prosisz? A co do treningu jest od tego dział. I nie odkopuj starych tematów tym bardziej nie nawiązujących wcześniejszego.