PDA

Zobacz pełną wersję : Plan na mase (biceps)



ThomasOnes
24-03-08, 14:29
Witam, cwicze juz 5 lat i ide na mase, z bicepsem nie idze tak jagbym chciał więc pytam sie czy taki plan jest dobry.

-Uginanie przedramion na wyciągu stojąc 4x12
-Uginanie przedramion ze sztangielkami na modlitewniku 4x12
-Uginanie przedramion ze sztangą stojąc 4x12
-Uginanie przedramion ze sztangielką w podporze 4x12


Cwiczenia miałem i jak cwicze np ostatnia w podporze to juz brak mi sił by zwiększać ciężar i cwicze w 4 seriach wciąż 10kg. I myśle czy to duży błąd?? gdy nie zwiększa sie cieżar jak na mase którą biceps nie idze tak jak powinno.

Józiu
24-03-08, 14:42
Wszystko ok, tylko zamiast wyciagu zrob sobie: uginanie przedramion na przemian chwytem mlotkowym:) Na twoim miejscu jednak robilbym 3 cwiczenia na biceps...ale jak ci nie idzie to rob 4:) Rób dokładnie, wolno opuszczaj i szybciej podnos do gory:) I bardzo dobrze że nie masz sily:P

Pozdro

pablo91prg
24-03-08, 15:02
Juz troche cwiczysz, wiec spróboj czegoś bardziej dla zaawansowanych. Próbowałes HST ?

ThomasOnes
24-03-08, 15:35
Juz troche cwiczysz, wiec spróboj czegoś bardziej dla zaawansowanych. Próbowałes HST ?

Nie, nie próbowałem. Jakoś jeszcze pozostane na tym co robie.Dzięki

A co do cwiczeń, czy jak robie 4 serie gdzie cięzar mam zawsze na 10kg to ma wpływ jakis jak robie naprzemian, czyli z dokładaniem cięzaru?? bo na siłowni nie ma akurat powiedzmy 12-13 kg, jest dopiero na 15 kg, a przydało by sie tez na nizszych troszke.

Damian st-ce
24-03-08, 16:32
Plan nie jest dobry poniewaz 16 serii na Biceps to stanowczo za duzo. Wystarczy jesli bedziesz robił 9 serii, 3 ćwiczenia po 3 serie.

rgolanski
24-03-08, 20:12
j/w. Moim zdaniem za dużo ćwiczeń. poza tym zmniejsz ilość powtórzeń i możesz zastosować progresję np 12 10 8