PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań



pkmh
25-07-06, 10:36
Witam po krótkiej przerwie..Nie było mnie tutaj kilka dni (nie mogłem :razz: ) i juz nazbierało mi się kilka pytań do was :roll: Oto moje pytania:
1.Czy to normalne że przy treningu na mase mięśnie troche opadają? (na początku ćwiczyłem na rzeźbe ok miesiąc i teraz 3tyg. ćwicze na mase i zauważyłem że mięśni mi już tak nie widać jak wcześniej..są duże ale nie tak wyrzeźbione jak wcześniej- szczególnie chodzi mi o mięśnie klaty..czy to normalne?

2.Zauważyłem ostatnio że mój prawy cyc jest bardziej zbudowany niż lewy :shock: ...Dokładniej to one z boku są jednakowo duże ale z przodu (z daleka) to prawego bardziej widać ..jest bardziej wyrzeźbiony :roll: Czy to da sie wyćwiczyć? czy to wina treningu? ćwicze klate raz w tyg.

3.Jak sie ma sprawa z alkoholem :mrgreen: ???? Czy moge pic(oczywiście bez przesady....3-4 piwka :wink: )

Prosze odpowiedzcie na pytania :grin: pozdrawiam

forever
25-07-06, 10:42
1.Czy to normalne że przy treningu na mase mięśnie troche opadają? (na początku ćwiczyłem na rzeźbe ok miesiąc i teraz 3tyg. ćwicze na mase i zauważyłem że mięśni mi już tak nie widać jak wcześniej..są duże ale nie tak wyrzeźbione jak wcześniej- szczególnie chodzi mi o mięśnie klaty..czy to normalne?

masa a rzeźba to chyba jest rużnica, masa zakryła Ci rzeźbe którą sobie zrobiłeś na treningach.


2.Zauważyłem ostatnio że mój prawy cyc jest bardziej zbudowany niż lewy ...Dokładniej to one z boku są jednakowo duże ale z przodu (z daleka) to prawego bardziej widać ..jest bardziej wyrzeźbiony Czy to da sie wyćwiczyć? czy to wina treningu? ćwicze klate raz w tyg.

Ćwicz dalej a z czasem to się wyrówna (no chyba że na jedną strone na sztange dajesz więcej kg %))


3.Jak sie ma sprawa z alkoholem ?? Czy moge pic(oczywiście bez przesady....3-4 piwka )

piwo jeszcze niekogo nie zabiło, 2 piwka w sobotni wieczór z kolegami nie zaszkodzą ci ale bez przesady, wkońcu to też alkohol (pozatym piwo niezbyt pomaga w diecie (zwłaszcza w wieczór jak napisałem :wink: ))

Xplayer01
25-07-06, 10:51
1. miesnie opadają ? jak jedziesz treningiem na mase i masz diete typowo masową to miesnie nabierają masy, obwody idą do przodu... a moze poprostu sie zatłuszczasz przez nieodpowiednią diete ?
2. rób nadal klatke raz w tygodniu, rób moze wyciskanie hantelkami i z czasem ta roznica powinna sie zminimalizowac...
3. albo sport albo alko... ale ew mozesz od czasu do czasu (nie za często) wypic te 2-3 piwa, z tym ze pij wtedy takze duzo napokój (oczywiscie chodzi tu o wode mineralną)

pkmh
25-07-06, 11:39
forever i Xplayer01 Dziękówka za odpowiedź na moje pytania :wink: Macie odemnie wirtualnego browara (oczywiście bez przesady :razz: :wink: hehe, dostajecie odemnie po punkcie za pomoc) Pozdrawiam