PDA

Zobacz pełną wersję : lato sie zbliza :) doradzcie!



alessandro
24-03-08, 02:04
czesc wszystkim! mam pytanie, chodze na silownie 3, czasem 4 razy w tygodniu (ale dopiero 4 miesiac), a teraz zdecydowalem sie na kupno jakiejs odzywki... ktora jest najlepsza? po jakim czasie moge zobaczyc rezultaty? i czy generalnie jest wielka roznica w rezultatach przy jej dzialaniu? czekam na jakies sensowne porady no i wlasnie, na ile starcza? teraz bede poza pl przez 3 miesiace i nie wiem jaki ewentualnie zrobic zapas. Pozdro

Rickey
24-03-08, 09:02
Co jest twoim celem?? Masa, rzeźba, siła??
I uzupełnij profil, wtedy będziemy ci mogli pomóc.
A myślałeś już nad jakimiś odżywkami?? Czy chcesz jakiegoś gainera czy kretę czy jeszcze coś innego??
Pozdro!!

pablo91prg
24-03-08, 11:30
Najpierw obczytaj podwieszone w kazdym dziale a zapewniam Cie ze wtedy znajdziesz rozwiazanie Twojego problemu.

alessandro
24-03-08, 13:38
wiem, wiem... chodzi mi najbardziej o rzezbe, najlepiej gdyby ktos polecil mi co konkretnie mam kupic i jak czesto aplikowac... zamiast wlasnych poszukiwan wole zdac sie na kogos kto na prawde sie na tym zna i powie mi konkretnie co przy moich wymiarach i moich zalozeniach mam zrobic :) wiec czekam na posty!dziex

pablo91prg
24-03-08, 13:46
Aby rzeźbić trzeba mieć co rzeźbić. Po wymiarach wnioskuje że powinienes zając sie masą. Ułoż dietę, trening masowy, dokup gainera\białko do uzupełnienia diety. Jakieś witaminki może ZMA\MZB, glute, BCAA i powinno coś pojść.

Rickey
24-03-08, 14:11
j.w.
Ja mam podobne wymiary i wcale nie myślę o rzeźbie.:)
Ja w tym przypadku zrobiłbym coś takiego: zacząłbym uprawiać aeroby np. jazda na rowerze, bieganie itp., a co do odżywek to kupiłbym jakieś białeczko+BCAA+L-karnityna. w ten sposób spalał byś tłuszcz a jednocześnie budował "suchą" masę. Jeśli jest coś nie tak poprawcie!!
Pozdro!!

pablo91prg
24-03-08, 14:59
No jesli sucha masa miesniowa to jak najbardziej to co Rickey ale takową robi sie bardzo wolno. Jelsli chcesz zwykłej amsy(miesien + troszke tłuszczu - tego sie nieuniknie) to nie rób aerobów.

NIKOLIS 168
24-03-08, 15:13
Najwyzej mozesz robic A6W lub inny trening brzucha bo w klacie masz 95 a w pasie 87 pasuje cos zredukowac kup białko i l-karnityne.