PDA

Zobacz pełną wersję : 19lat, 172, 80kg



Irek
23-03-08, 21:54
Treningi rozpczełem od 3 tyg. (przynajmniej 4 razy w tyg.) nieraz 5. Ćwicząc solidnie nie olewając tego. Mam z tego świadomość że na "efekty" trzeba będzie poczekać (jak przy wszystkim) lecz czy po jakiś 2-3 miesiącach widać będzie lekki przyrost "siły" oraz lekkiego "rozbudowania" poszczególnych partii swojego ciała.

Pozdrawiam

pablo91prg
23-03-08, 23:10
Ułoż dietę odpowiednią do Twojego celu, uzupełnij ją odzywkami typu gainer\białko\carbo. Ułoż porzadny trening. Moze zauwazysz jakąs poprawe po 3 miechach ale nie licz na cuda. Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia.

hans87
23-03-08, 23:54
powiem Ci że mając dobry plan i odpowiednia diete po 3 miechach zobaczysz róznice w sile i budowie. Nie będzie rewelacyjnie, ale zauwazysz zmiany ktore będą Cie motywowac do dalszych cwiczen:) zazwyczaj jest tak ze u osob zaczynajacych przygode z silka efekty szybko widac. pozdro

Rickey
24-03-08, 08:58
j.w.
Jeśli dopoero zaczynasz swoją przygodę z siłką to po tych trzech miesiącach na pewno zobaczysz zmiany zwłaszcza w sile. Jeśli do tego dołożyssz jeszcze dobrą dietę i trening to skoki siły moga być dosyć duże.
Pozdro!!

Orson
24-03-08, 09:19
raczej tak. zjedz sobie do tego jeszcze jakiegos supla to napewno bedzie widac dobre efekty :) przyłóż sie tylko do tego co robisz i rob to dobrze a efekty będa

Rickey
24-03-08, 09:24
Uważam, że na razie nie ma sensu kupować supli. On dopiero zaczyna, więc jego predyspozycję są wykorzystane w bardzo małym stopniu. O odżywkach może pomyśleć jak złapie go stagnacja i będzie czuł, że już raczej nic nie osiągnie lub prawie nic swoim treningiem i dietą.
Pozdro!!

Orson
24-03-08, 09:30
Uważam, że na razie nie ma sensu kupować supli. On dopiero zaczyna, więc jego predyspozycję są wykorzystane w bardzo małym stopniu. O odżywkach może pomyśleć jak złapie go stagnacja i będzie czuł, że już raczej nic nie osiągnie lub prawie nic swoim treningiem i dietą.
Pozdro!!


No wlasciwie tak. To wlasnie mialem na mysli. Że jezeli juz chwile pocwiczy to niech w cos zainwestuje. Ale na sucho - zawsze lepiej

Orson
24-03-08, 09:39
Uważam, że na razie nie ma sensu kupować supli. On dopiero zaczyna, więc jego predyspozycję są wykorzystane w bardzo małym stopniu. O odżywkach może pomyśleć jak złapie go stagnacja i będzie czuł, że już raczej nic nie osiągnie lub prawie nic swoim treningiem i dietą.
Pozdro!!


No wlasciwie tak. To wlasnie mialem na mysli. Że jezeli juz chwile pocwiczy to niech w cos zainwestuje. Ale na sucho - zawsze lepiej

Irek
24-03-08, 10:06
Dziękuje za komentarze. Będę zaglądał tu częściej i jak będą jakieś "efekty" chętnie się z WAMI podziele. Mam tylko 1 pytano.... czy KTOŚ z WAS mógłby pomóc w doborze "odpowiedniej" diety?. Ja wiem że one są na forum lecz Wy chyba się lepiej na tym znacie.


Pozdrawiam

pablo91prg
24-03-08, 11:38
Te diety w podwieszonych są dobre, smiało mozesz wybrać. Ewentualnie mozesz sobie kupić gainera\białko do uzupełnienia jej. Poczytaj forum dokładnie. Oczywiście czekamy na Twoje efekty ;-)

Orson
24-03-08, 12:24
zgadzam sie. te diety ktore są na forum sa przyzwoite. sam stosuje jedna z nich razem z againeram mass xxl i widze rezultaty :) pozdrawiam i czekam na wynika za pare miesiecy

nossek
24-03-08, 12:33
sniadanie
Platki owsiane 100g + 200ml mleka
Twarog chudy 150g
Oliwa z oliwek 10ml

sniadanie 2
Chleb zytni pelnoziarnisty 100g
Serek wiejski 250g

posilek 3
tunczyk-150
Szynka z indyka 25g
ryz-150gr

posilek 4
Kasza 100g
Piers z kurczaka
Oliwa z oliwek 15g

bezposrednio po treningu
80g Carbo

posilek po treningu
pieczwyo razwoe-200gr
jajecznica-z 5 jaj

posilek przed snem
bialy chudy ser-150gr
oliwa-10g

Jedna diet z forum:)

Irek
24-03-08, 12:36
Tylko że ja nie jestem ZA mlekiem i płatkami... reszta OK (czy muszę?) :) aha... czy te posiłki muszą być spożywane w odp. godzinach?:)

Orson
24-03-08, 12:38
jedz to jak sobie uwazasz. nie jest kresone ze odstępy pomiędzy tymi posilkami muszą mieć tyle a tyle.

pablo91prg
24-03-08, 13:37
Wlasnie jest okreslone po to, zeby sie do tego stosować, przerwa miedzy posiłkami nie moze być zbyt długa. Płatki owsiane lepiej jeść na sniadanie potrzeba duzo wegli, jak nei smakuja dorzuć suzone owoce albo rodzynki i bedzie dobre. Pozdrawiam.