PDA

Zobacz pełną wersję : Wzgorze Golan HELP



mari000
23-03-08, 11:34
Witam wszystkich zagorzalych i zapalonych kulturystow ;] Mam nie maly problem dla tego kieruje do was specjalisci :) swoj problem i czekam na rady i porady .. CHodzi o to ze jestem na wzgorzach Golan Wypelniam zadania mandatowe ONZ poniewaz jestem zolnierzem i jestem tu na misji ..
Przedemna 5mieesiecy wiec troche czasu jest aby popracowac nad soba na silce tylko niewiem co i jak .. Problem w tym ze jest tu strasznie goraco ponad 40 C i niewiem jak cwiczyc jakie cykle masa-->sila-->rzeba czy na odwrot jesli masa to czy przy tak wysokiej temperaturze cwiczenia powinny byc inne niz normalne standarowe cwiczenia ?? Prosze o porade a moze i jakas rozpiska by sie znalazla jesli tak to zgory dzieki

POzdro Mario

Damian st-ce
24-03-08, 11:07
Siemanko, możesz śmiało zacząc ćwiczyć na mase. Muisz tylko uważac na to, aby sie nie przegrzac, Temperatura 40 stopni to masakra. Na treningach staraj sie pic duuuuuzo wody, aby schładzac organizm.

Znalazłem na tym forum taki trening:
http://e-kulturystyka.info/showpost.php?p=41271&postcount=1

obczaj sobie go, a jesli nie bedzie Ci pasował to zajrzyj do działu trening i tam napewno cos sobie wybierzesz. Pozdro

pablo91prg
24-03-08, 11:44
Normalny trening masowy, chociaż przy takiej temperaturze to tlusczu ani grama nie nabierzesz. Duzo wody j\w. No jedz i ile mozeszz ;-)

Urban17
24-03-08, 13:10
Witam. Podaj swoja wage, i co chcesz osiagnac na silowni? Czy chcesz nabrac masy czy wyrzezbic swoje cialo i nabrac sily. Pozdrawiam

Orson
24-03-08, 13:13
duzo jedz, I BARDZO DUZO WODY. treningi normalnie na mase jak w zwyklej temperaturze.

mari000
24-03-08, 16:33
siema no wienc tak waze nie wiencej 85kg + - 2 kg niema tu wagi ale tak wazylem przed wylotem na misje a jestem tu dopiero 2tydzien , szama jest spoko wienc watpie abym schodl .. no chcial bym cos zalapac masy no i rzezby tez troche aby jakos wygladac po powrocie do kraju .. 6miesiecy nie bedzie to wszystko tak bardzo widoczne ale cos na pewno . a tak przy okazji to mam jeszcze pare odzywek takich jak kreatyne cm3, hmb,l-glutamine i bialko .. co sadzicie o tym polaczeniu ??