PDA

Zobacz pełną wersję : Trening HST



Mattt
24-07-06, 23:40
Witam

Czy słyszeliście o treningu HST?? co o nim sądzicie?? jak go stosowaliście to opiszcie swe wrażenia!!

pytam się bo z tego co czytałem to trening wydaje się być efektywny, ale chce zasięgnąć po wasze opinie i relacje :mrgreen: , ponieważ myśle żeby zrobić sobie jeden taki cykl, przed treningiem na mase :grin:

stefan
28-07-06, 09:59
a co to za trening > mozesz o nim cos wiecej nap[isac:> bo np ja nie slyszlaem o nim nic .. .zupelnie :>

Raskus
28-07-06, 10:15
Slyszalem i to duzo, wyszukiwarka sie klania.

adam_17
07-08-06, 23:04
witam..slyszalem o tym treningu i raz juz go stosowalem....moim zdaniem jest to dobry trening na mase miesniowa oraz wzrasta przy nim znacznie sila...jezeli masz pojecie o treningach spokojine mozesz go wyprobowac a napewno cos ci da...jezeli chcesz cos wiecej sie dowiedziec pytaj tu a jak bede wiedzial to pomoge...

Mattt
08-08-06, 00:57
trening hst znam i wiem jak go stosować ( poprostu znam jego zasady) ale chodzi mi o to że chce usłyszeć wasze relacje na ten temat

jaki system być mi poradził
15-10-5
czy
15-12-10-8-5-3 ??

camilo1
08-08-06, 01:05
no ja go stosowalem mi tam pomogl nie zle tylko strasznie zmeczony bylem i troche mi sila spadala ale po 2 cyklach( calego nie skonczylem, za3malem sie przy piatkach 2 treningu :D) w lapie poszlo o 1,5cm a sila np na klate +5kg

Mattt
08-08-06, 01:10
wiesz ziwne najpierw mówisz że ci siła troche spadła a potem że na wyciskaniu zyskałeś ciekawe :shock:

camilo1
08-08-06, 01:13
oj bo ze zmeczenia mi spadla...troche si eprzetrenowalem....po krotkim wypoczynku bylo lepiej....

adam_17
08-08-06, 10:11
ja osobiscie trenowalem systemem 15-10-5 i ostatnie 2 tygodnie 5 negatywne....i taki tez bym ci radzil niz ten drugi

stefan
08-08-06, 10:20
chlopaki...a mozecie napisac cos o tym treningu wiecej? jak on wyglada ... na jakich zasadach sie opiera ... jakis plan czy cos .. .bo nic nie wiem na jego temat a chetnie bym sie jak najwiecej od was dowiedzial bo jak tak czytam to wyglada obiecujaco ... z gory dzieki za info ;]

Xplayer01
08-08-06, 10:55
stefan chodzi co o 5-10-20 ? to pare tematów nizej miałes i od czego są google ? to naprawde nie boli... powiem ci tylko tyle ze bez odpowiedniej diety i regeneracji to zaczym sobie pomóc do sobie zaszkodzisz...

to był temat o hst a wy zrobiliscie sobie z niego pogaduszki o niczym - jeszcze raz takie cos i posty beda usuwane, a dla tych którzy nadal beda spamowac posypią sie osty...