PDA

Zobacz pełną wersję : co dalej brać??



titanum18
22-03-08, 16:14
jestem aktualnie po cyklu kreatyny i mass xxl... przybralem po tym troche na masie :D co bylo tego celem... ale tu pojawia sie problem... :P

co dalej brac w celu rozbudowywania masy miesnieowej??? interesuja mnie konkrety tzn. rodzaj suplementu (bialko, gainer itp.), nazwa, firma i ewentualnie cena...

z gory thx
pozdrawiam
titanum18

Rickey
22-03-08, 16:20
Polecam gainer: Gainbolic 6000 firmy Olimp. "Jadłem" go i nawet spoko. Przytyłem jakieś 3kg. Polecam smak waniliowy.
Oto link:
http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/1260/4x-Gain-Bolic-6000-1000g.html
Pozdro!!

Bartez
22-03-08, 17:17
Gain Bolic to gówno ...
co Ciebie konkretnie interesuje?
i jaką kwote możesz przeznaczyc na dane odżywki.
Pozdr

pablo91prg
22-03-08, 17:45
Gainery, białka to uzupełnienie diety i nie spozywa się ich cyklicznie lecz ciągle. Teraz po mono zrób przerwe tyle ile trwał cykl i jesli to był Twoj pierwszy cykl na mono mozesz sprobować jeszcze raz.
Mono w sumie nie ma znaczenia jakie. Vitala zielone albo Universala. Zajrzyj do podwieszonych. Do tego witaminki jakieś, glutamina i bedzie ładnie. Pozdrawiam.

Rickey
22-03-08, 22:12
Ty jesteś gównem Bartez!!
Tylko ciekawe czego bardzo dużo osób go poleca?? Brałem go , więc coś mogę chyba na ten temat powiedzieć???
Jakby wiedział co go interesuje to by się chyba nie pytał??!!

Cielu7
22-03-08, 22:37
gainerek bierzesz cały czas kup jeszcze raz mas xxl i do tego bcaa olimpa najlepiej sie opłaca na podtrzymanie tego co uzyskałes na cyklu po jakims czasie minimum tyle ile trwal cykl zrobisz kolejny .

NIKOLIS 168
22-03-08, 22:39
GainBolic jest jednym z lepszych gainerów dobra jakosc za dobra cene.
Zrób przerwe kup mono i zrob jeszcze jeden cykl.

SEBAN
23-03-08, 00:26
Ja na twoim miejscu w czasie przerwy od mono kupił białko,ew gainer ale przede wszystkim jakąś glutaminkę i jechał dalej!!