PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy miesiąc na siłowni



rafal1070
22-03-08, 16:11
Już chodze na siłownie około 1 miesiąc
wiek 20 lat , 180cm wzrostu , 71kg wagi
i nie mam zadnego planu. Cwicze na wszystkich sprzętach po 3 serie. Czy to ma sens ? Uzywam większych obciążen takich ze pozwalają mi na zrobienia około 8 powtórzeń na raz i nie wiem czy nie lepiej by było gdybym uzywał mniejszych obciązen a robił wiecej powtorzen?Nie stosuje tez zadnej specjalnie diety chociaz ostatnio staram sie jesc więcej i częsciej Moze jakis specjalny trening powinienem zastosowac na początek ?

Józiu
22-03-08, 16:14
Najlepiej uzyj jednego z planow podwieszonych: http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3577
:):):):)

Gutek912
22-03-08, 16:21
Poszukaj o treningu ACT słyszałem że dobry jest na początek... chociaż sam nie stosowałem i nie wiem za bardzo o co w nim chodzi.... Powodzenia w kulturystyce ;)

pablo91prg
22-03-08, 17:42
Cwiczenie bez planu to nie ejst najlepszy pomysł. Lepiej cwiczyć partiami a najlepiej wg planu, który mozesz znalezc w podwieszonych w dziale TRENING. Zacznij od obiegówki ACT. Pozdrawiam.

Urban17
23-03-08, 10:55
Witam. Jesli dopiero zaczoles przygode z silownia to cwicz sobie okolo miesiaca tak zwana obwodowke czyli wszystkie partie miesni na 1 treningu aby przyzwyczaić miesnie do wysilku. A nastepnie znajdz jakis plan na mase/sile i cwicz wedlug niego. Pozdrawiam :)

rafal1070
23-03-08, 14:30
Mi zalezy przedewszystkim aby wyrobic sobie rzezbe a słyszałem ze zeby cos wyrzezbic trzeba najpierw miec mase Ja jestem dosć szczupły 71kg? duzo jem ale nie tyje. Co myslicie o tym zebym zaczął przyjmowac jakies odzywki np białko?czy to jest bezpieczne?

pablo91prg
23-03-08, 14:49
No pomyśl, a jedzenie twarogu jest bezpieczne? W takim białku\carbo\gainerze sa takie same substancje jak jedzeniu. Masuj. Ułoż diete, dokup gain\białko\carbo do uzupełnienia i jazda. Pozdrawiam.

rafal1070
24-03-08, 10:49
Więc to jest prawda ze jesli jestem dosc szczupły sylwetki sobie nie wyrobie ? Radzice mi kupic gainer ? Ale jaki?

pablo91prg
24-03-08, 11:45
Radzimy ułozyć diete. Gainer do uzupełnienia brakow.

Orson
24-03-08, 12:31
ja z wlasnego doswiadczenia powiem Ci ze wybralem jeden z treingow na mase ale nigdy traning nie bedzie idealnie spelnial twoich warunkow. dlatego uluz sobie sam trening. najlepiej wybierzs jeden z tych ktore sa na forum a puzniej go przekształcaj z bedzie dla Ciebie dobry. i na poczatku lepiej pocwicz na scho a dopiero puzniej tak jak mowi kolega dodaj sobie jakiegos gainera. odradzam 737 natomiast polecam hard mass i mass XXL. pozdrawiam