PDA

Zobacz pełną wersję : Co otym sądzicie??



Szczep16
24-07-06, 20:42
Co otym sadzicie bardziej opłaca sie kupić zwykła kreatyne czy coś takiego:

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=61&products_id=635&osCsid=4tB-s6m8,iJrQi048aftR0

albo takiego

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=61&products_id=365&osCsid=4tB-s6m8,iJrQi048aftR0

co otym myslicie i po skończonym cyklu efeky sie utrzymane czy wszystko spadnie tak jak po kreatynie i tylko siła zostanie?? I takie cos jest tak samo dostepne jak zwykla kreatyna? I mam jeszcze jedno pytanie gdzie mozna kupic kreatyna albo cos takiego w karzdym sklepie sportowym?? I jak niemam 18lat to mi to sprzedadzą. :lol: :lol:

forever
24-07-06, 20:52
Witam,
podejżewam że dopiero zaczynasz przygode z siłownią więc wszelkie suplementy odłuż na bok i zabierz się za diete, pozatym spadków po kreatynie niema, a jak są to minimalne ;) (przyczyną spadków może być m.in. nie trzymanie po cyklu diety ;))


Pozdr.

Szczep16
24-07-06, 21:03
mylisz sie ćwicze juz troche coś koło 4 miechów i poczekam z kupieniem tego do końca wakacji tam w poisie tej kreatyny pisalo że po cyklu trzeba troche wyluzować z treningiem żeby efekty szybko niespadly :roll: a jak bende utrzymywal diete i regularnie ćwiczył przez przyszłe 3 lata to co?? po tych 3 latach jak skończe ćwiczyc to i tak mi to masa mięśniowa mi spadnie?? to jak jest z tymi stackami kreatynowymi wkońcu??

forever
24-07-06, 22:03
Xpand jest dobrym suplementem ten co podałeś jest w kapsach, nieopłaca się go kupować bo wyjdzie drożej niż ten w proszku i jest dużo lepszy od nitrobolona którego również podałeś, jak sie napaliłeś na kretke to kup sobie mono ale ja bym Ci radził i tak z tym poczekać jeszcze kilka miesięcy

Co do spadków to po nitro będą napewno (przynajmniej ja się jeszcze niespotkałem z pozytywną opinią) Xp sam brałem i wiem że spadków niema (jak narazie ;) )

stack kreatynowy zostaw sobie napuźniejsze cykle, narazie trzymaj się diety i jak już to mono ;)

Pozdrawiam

Szczep16
24-07-06, 22:58
No ale nikt mi nienapisal czym sie dokładnie różnią stacki kreatynowe od zwyklej kreatyny?? One są bardziej skuteczne czy coś i jak sie robi 2 cykl to efekty sa takie same jak o pierwszm? bo narazie niechce itak kupować tych stacków tylko zwyklą kreatyne czy bardziej opłaca sie poczekac troche i odrazu wziaść stacki?? efekty ponich są durzo większe jak po zwyklej kreatynie?

forever
24-07-06, 23:01
stack kreatynowy jest to mix wielu kreatyn ich skład jest całkiem inny niż np. mono, jabłka czy piro (a nawet te co wymieniłem nieraz znajdują się wjednym stacku)

Od stacka kreatynowego się nieuodparniasz tak jak to jest w przypadku mono tzn. mono po czasie nie działa na daną osobe, ze stackami tego nie ma.

Tabele ze składem stacków znajdziesz na omjej stronie jak co, ona powinna Ci zobrazować co to jest stack a co to jest mono.

Pozdrawiam

Szczep16
26-07-06, 17:00
A jak ćwiczylem już 4 miesiące i jak miałem miesąc przerwy to jak poćwicze jeszcze miesiąc to moge juz kupić sobie kreatyne i doniej jakis transporter czy jeszcze sie nieoplaca kupować?? A jak tak to ile mam jeszcze na sucho ćwiczyć. oplaca sie do kreatyny dokupić gainera?? http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?products_id=320 czy poczekać i zamiast gainera to kupić sobie za jakies 2-3 miechy cell-pumpa.

sławo
26-07-06, 17:06
proponuję najpierw pożadnie wziąść sie za treningi
bo te już 4 miesiące to nie jast już a dopiero
a skoro miałeś miesiąc przerw to powinieneś zacząć z powrotem od obwodowego a po 3-4 tygodniach przejśc na trening dzielony
potem jak twoje osiągi beda stały w miejscu łapnij się z kretkę

Szczep16
27-07-06, 10:12
No to jak jest z tym gainerem? Moglibyście mi dać jakis dobry trening obwodowy i napisa naczym on polega :lol: Bo jak zaczynalem to nierobilem obwodowego tylko zwykly trening na rzeżbe żeby przyzwyczaić mięśnie do wysilku.

Xplayer01
27-07-06, 12:19
Szczep16 korzystanie z opcji szukaj albo z google naprawde nie boli - http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?p=14684&highlight=#14684