PDA

Zobacz pełną wersję : Opłaca się łączyć?



HiszpaN
21-03-08, 15:16
Witam serdecznie.

Chciałbym się Was, bardziej doświadczonych użytkowników spytać, czy rozsądnie i dobrym wyborem jest połączenie dwóch suplementów:

1) Extensor IZOLAT 97
2) Olimp KNOCKOUT

Brałem to razem, gdyż chciałem szybkich efektów w przybraniu masy. Wydaje mi się, że dobrze postąpiłem - jednakże nie wiem, czy dalej łączyć oba suplementy. A może coś jeszcze kupić lub zamienić któryś z wyżej wymienionych?

Punisher
21-03-08, 15:58
To skończyłeś już to, czy jesteś w trakcie?

Tu nie ma nic, co mogłoby kolidować - białko i kreatyna.
Białko jest dodatkiem do diety, można je brać non stop.

Ile masz Knockout'a? Na pełny cykl dwie puchy są potrzebne.
Jak to dawkujesz?

HiszpaN
22-03-08, 11:40
Jestem w trakcie brania.

Kupiłem 500g KNOCKOUT'a oraz bodajże 1kg Białka - a cóż mógłbym jeszcze dokupić, aby mieć jak najlepsze efekty?

Dawkowanie na ogół był takie:
-KNOCKOUT: 1 nabierka (14,5g) na 400ml płyny (3x dziennie - po przebudzeniu, przed ćwiczeniami, po ćwiczeniach)
-IZOLAT 97: 2 nabierki (~30g) na 200ml płynu (2x dziennie - przed ćwiczeniami, po ćwiczeniach)

Również poszukuje białka o podobnych proporcjach co Extensor, lecz o lepszym smaku :)

Punisher
22-03-08, 12:04
No to sobie policzyłeś na ile starczy Ci KO? Na dwa tygodnie?
Myślisz, że przez taki krótki czas będziesz miał (dobre) efekty?
Czemu tak to dawkujesz?

HiszpaN
22-03-08, 12:17
Wiem, że mi może trochę krótko starczyć, ale już planuje dokupienie nowych :)

Nie, nie myślę tak, jednakże chciałbym zobaczyć początkową fazę, to potem i tak dokupię resztę :)

Dawkowanie mi poleciły 3 osoby (które są podobno instruktorami na siłowni) - powiedzieli, że dla mnie będzie to najlepsze rozwiązanie i mam tak brać :)

Masz może jakieś inne propozycje?

Punisher
22-03-08, 12:23
No fakt, troche dużo ważysz, ale 3 dawki to za dużo. 45g to przesada.

Dokup jeszcze KO. Mogłeś kupić jakiś buzer przed treningiem, a KO brać rano i po treningu.
min 6 tyg cykl

HiszpaN
22-03-08, 12:44
Nie ukrywam, że troszeczkę muszę zrzucić z brzuszka ale ze spokojem. Aktualnie koncentruje się na przybraniu masy, a później rzeźbieniu.

Dzięki za pomoc.

HiszpaN
12-05-08, 23:12
mam opone na brzuchu jak tir, co robic???!?!

kuk1
13-05-08, 21:11
Mam opone na brzuchu jak tir - hehe
Polecam a6w, ale wyzej pisales ze interesuje Cie masa wiec jakies thermo speed etc odpada.. :/