PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w ulozeniu diety



djdibeis
20-03-08, 14:15
Witam, czytajac wszystkei poradniki tutaj nadal nie potrafie ulozyc dla siebie diety wiec prosze o pomoc do ulozenia solidnej diety na mase
Wzrost: 182cm
Waga: 68kg
Wiek: 17
Chce nabrac masy mam w domu sprzet do cwiczen tkai jak:
ławeczka pod sztanke z mozliwoscia cwiczeniaa nóg, brzucha, rozpiętki, modlitewnik, +2 hantle, sztanga, +krążki(obciązenie) 70kg, spręzyna do zginania, 2 sciskacze do rąk, spręzyny do rosciagania, pas i moj terning narazie wyglada tak:
*PON:
-Klata
-Triceps
*WT:
-Biceps podnoszenie na stojaco hantli (młotkowy) 2 serie po 16powt, modlitewnik 2 serie po 15powt, podnosznie sztangi 2 serie po 10 powt
-Brzuch brzuszki 4 serie z hantlą po 50powt
*Śr:
-wolne
*CZW:
-Klata 2 serie po 20 powt zginanie sprezyny, 2 serie podnoszenie hatnli po 15pow, rozpietki na laweczce 2 serie po 16 powt
-Triceps podnoszenie hantli(dwiema rekami) z tylu 3 serie 16powt, podnoszenie hantli (jedna reka) 2serie po 10powt
*PT:
-Biceps
-Brzuch
*SOB:
-Biceps
-Brzuch
*NIEDZ:
-wolne
narazie mam taki bo na te partie chce przybrac

gedziu-gniezno
20-03-08, 14:22
diet jest od wyboru do koloru na forum wystarczy poszperać troszke. pozdro

rgolanski
20-03-08, 14:33
Co do treningu: klatka 2 razy w tyg - źle, biceps 3 razy w tyg - b.źle.
Ogólnie jak dopiero zaczynasz zrób obwodówkę (dział trening) a poźniej typowy trening na masę 3 albo 4 dniowy w którym każdą partię ćwiczymy raz na tydzień:
np.
pon: klatka + bic
środa: Plecy + tric
piątek: Plecy nogi

co do diety, szukaj na forum, albo coś wymyśl to poprawiamy, pozdro :)

djdibeis
20-03-08, 15:24
a niebedize to zamalo raz na tydzien? ja juz cwiczylem wczsniej i ale teraz dopeiro sie biore pozadnie do roboty

gedziu-gniezno
20-03-08, 15:25
będzie akurat.