PDA

Zobacz pełną wersję : Co po Deca Stack?



marcinmks1
19-03-08, 01:30
Koncze Deca Stack, chcial bym kolejny miesiac brac mono. Czy ma to sens, czy konieczna jest przerwa? Jesli musze zrobic przerwe, ile powinna ona trwac? Jakie powinny byc przerwy pomiedzy kolejnymi cyklami na kreatynie, bo na mono z Hi-teca wyczytalem ze 2 tygodnie, a niektorzy twierdza, ze 2-3 miesiace.

NIKOLIS 168
19-03-08, 14:20
Przyszło ci cos po Deca Stack ??? poza pompą, i moze siła. Mono mysle ze mozesz brac po tym. Po mono nalezy zrobic przerwe bynajmniej 3 tygodnie zalecane jest 4 , zalezy jeszcze od długosci cyklu.

marcinmks1
19-03-08, 15:43
Deca Stack wziolem po dluzszej przerwie z silownia na pierwszy cykl. Dorzucilem do tego 2 gainery 737 i teraz jem jeszcze Hi-Tec Master Mass.
Kupilem go ze wzgledu glownie na to, ze jest to akcelerator przedtreningowy. Zostalo mi jeszcze tego na jakies 2 tygodnie. Przybylo mi 2,5 cm w bicepsie. Innych parti nie mierze, ale golym okiem widac ze sa przyrosty. Nie wiem czy to akurat zasluga tego suplementu, ocencie sami na podstawie podanych przezemnie informacji.

Symu
19-03-08, 21:45
Bierzesz tylko przed treningiem??

NIKOLIS 168
19-03-08, 22:20
2.5cm w bicepsie to bardzo duzo!:O nie sadze aby to było poprzez Deca Stack...mogłes to połączyc z mono i efekty byłyby o wiele wieksze!!!

marcinmks1
19-03-08, 22:21
Tak, tylko przed treningiem. Na treningu czuje sie fajnie spompowany, no ale pozniej to ulatuje. Troche chyba juz sie moj organizm do tego przyzwyczail, bo wczesniej pompowalo lepiej i czulem ze cale cialo. Teraz tylko partie ktore cwicze czuje. Kilka razy zdazylo mi sie, ze mialem po tym dreszcze pod koniec treningu i odczuwalem dziwny niepokoj. Ale to chyba sprawa indywidualna.

fernando2000
20-03-08, 23:06
Ja tam wole takich specyfików pompujących nie brać, bo już raz brałem i nie mogłem założonego treningu zrobić bo tak napuchłem. Samym treningiem można się napompować, ja po treningu bica mam w łapie 2,5 cm więcej :]

Symu
21-03-08, 22:06
Raczej moglbys zaczac jzu teraz cykl bo tej krety duzo nie jadles, ale poczekalbym z powodu ze do wszystkich no boosterow rzeczywiscie organizm sie przyzwyczaja, chyba ze czyste mono to mozesz leciec.