PDA

Zobacz pełną wersję : Małe pytanko :P



MlodyPudzian
23-07-06, 14:27
A więc mam taki problem, wydaje mi sie, że mam zastuj sił a wiec najlepiej by było zacząc cykl z kreatynka, ale jak wiadomo jest lato czlowiek mało je i dużo sie rusza a wiec raczej kreatyna by mi dużo niedała. a więc czy mogłbym dalej cwiczyc ale bez kreatyny i miec nadzieje, że ten zastuj sił mi minie czy raczej lepiej by było mimo tego kupic kredke??

sławo
23-07-06, 15:14
może zmień trening

co do kredki to masz rację lepiej poczekaj do jesieni napewno wtedy efekty będą lepsze

MlodyPudzian
23-07-06, 16:08
no właśnie ale czy jest sens wiczyc czy czekac z tym zastojem sil do jesieni i wtedy na cyklu pojechac?;] czy dalej trenowac?;] (zmienic w jakim sensie :)

pey
23-07-06, 17:26
radze Ci dalej ćwiczyć, tylko pamietaj o białku i piciu jak największej i możliwej dla Ciebie ilości wody przed , podczas i po treningu
Pozdro

sławo
23-07-06, 20:04
no zmienić trening jak nie daje ci zadowalających efektów to można spróbować zmienić na inny może nie cały czasem wystarczy zmiejszyć ilość powtórzeń ,ćwiczenie zamienić na inne takie małe rzeczy a czasem wiele wnoszą

a z cyklem czekaj do jesieni to dobra rada

MlodyPudzian
23-07-06, 20:42
a nie nie trening mam dobry tylko mi chodzilo o ta kredke czy poczekac z nia i cwiczyc dalej mimo zastoju sil :) heh ale trening mam dobry a wiec moge cwiczyc dalej i tak jak mowiles w jesieni zaczac cykl :)

sławo
23-07-06, 20:46
tak ćwicz jak masz dobry trening to może taki chwilowy zastój

a cykl jak mówiłem

adam_17
07-08-06, 23:23
witaj..z kreatyna lepiej poczekaj sobie do zimy a teraz jak masz zastoj sily to mozesz zrobic sobie z tydzien albo dwa przerwy i dalej jechac...lub wlasnie zmienic plan...

camilo1
08-08-06, 01:09
z kreatyna (monohydratem) by bylo ciezko. wiadomo upaly duze utraty wody :D choc dla chcacego nic trudnego :D jedyne 8l dziennie (przy jej ubytkach :D) lepiej pcozekaj lepsze efekty bedziesz mial gdy bedize chlodnij :D

Zales
15-08-06, 02:00
co wy gadacie ?? ja jem non toper różnego rodzaju kreatyny nawet w te upały co były ostatnio i cały czas mam dobre efekty rosne w siłe i mase wcale nie przeszkadza mi to w braniu kreatyny ale podstawa to dużo wody a to chyba nie jest nic trudnego :] jeżeli chodzi o twój trening to możesz mieć najlepszy na świecie ale jak go za długo używasz to nic Ci nie da możliwe ze ćwiczysz za cięzko i mieśnie sie przetrenowały a być może za słabo i musisz podkręcić albo poprostu zmień kolejność ćwiczeń lub ekperymentuj z innymi ćwiczeniami ja kiedyś też myślałem że jak odkryłem dobre ćwiczenia to innych mi nie trzeba i sie myliłem bo każde ćwiczenie daje co innego więc naprawde warto jest zmieniać ; pytasz czy masz poczekac do jesieni ... w prawdzie tydzień przerwy to bardzo dobry pomysł ja robie tydzień wolnego po każdym miesiącu treningów ale z czekaniem do jesieni to przesada bo do tej pory może Ci spaść siła i masa i bedzie Ci jeszcze ciężej niż teraz i sie tylko możesz załamac a co do kreatyny to lepszy od monochydratu jest jabłczan podsumowując : musisz kombinować bo inaczej nie da rady i spróbuj odżywek z jabłczanem kreatyny

zaqzaq
21-08-06, 10:58
zró 2 tygodnie przerwy sobie i zacznij od nowa, tylko się nie zniechęcaj jak będzie kiepsko szło :)