PDA

Zobacz pełn± wersję : Z czym barki?



ciaastek91
18-03-08, 14:47
witam. chce przejsc z treningu 3x/tydzien na 2x/tydzien... nie bede robil nog, gdyz trenuje pilke nozna i byloby to dla mnie zbyt duze obciazenie. prawdopodobnie bede jechal w 1 dniu klata + bic a w 2 plecy + tric, i teraz nie wiem, gdzie wlaczyc barki... chyba ciezko by bylo z tricepsem, wiec moze w 1 dzien? albo np jeden akton + kaptury w 1 dzien, dwa pozostale aktony w 2? jak to polaczyc? doradzcie cos ;p

fernando2000
18-03-08, 15:10
Jakbym miał ćwiczyć dwa dni w tygoniu to bym robił trening ogólnorozwojowy. Jak masz dużo verwy to wrzuć te barki do treningu klatki. Ale klatka + barki + bic jest dla mnie treningiem bezsensu. Chcesz żeby miało to ręce i nogi stosuj trening ogólnorozwojowy, bo dwa dni to trochę za mało, żeby każd± grupe ćwiczyć na jakim¶ poziomie.

HerQleSZMC
18-03-08, 15:11
Może co tydzien zamieniać barki z czym¶?? np. w jednym tygodniu 1 dnia zrobisz klate + bic. 2 dnia barki.
2 tydzien:
1 dzien: barki 2 dzien plecy - tric.??

Damian st-ce
18-03-08, 15:12
Do pierwszego dnia dodaj przednie i boczne naramienne, a do drugiego dnia dodaj kaptury i tylnie naramienne. Tak mi sie wydaje, a co na to reszta??

ciaastek91
18-03-08, 15:44
fernando2000 ekhm, twoim zdaniem lepiej cwiczyc 3x w tygodniu... no moim tez. ale, chyba troche bez sensu jest robic barki na osobnym treningu... w zimie robilem barki z nogami, ale teraz jak rusza sezon, to nie bede robil nog, bo do 3 treningow pilkarskich w tygodniu, dochodzi mi jeszcze mecz w sobote. a czasem nawet drugi mecz w srode :]

Kakashi
18-03-08, 16:24
skoo cwiczysz na siłce tylko 2 razy w tygodniu to mozesz dac miesnia wiekszego kopa:D bo jest wiecej dni na regeneracje :D

ja bym zrobił cos takiego ze klatke połaczył z barkami a drugiego dnia plecki a potem bic+tric po pleckach w superseriach:D mysle ze takie cos pozwoliło by jakos ruszyc:D

matekk
18-03-08, 16:32
Moim zdaniem dobrym rozwi±zaniem może być trening nóg w poniedziałki. Dzięki temu będziesz miał czas na regenerację do sobotniego meczu, a na treningach piłkarskich jako¶ by¶ dał radę. Ewentualnie przed meczami w ¶rody by¶ opuszczał trening nóg w poniedziałek. Sam trenuję piłkę nożn± i też trenuję nogi w poniedziałki ze względu na sobotnie mecze(+niekiedy mam też w niedziele seniorów). Wiadomo, że na treningach piłkarskich nie będziemy mieli takiego typowego treningu na nogi i moim zdaniem silniejsze nogi powinny reflektować lepsz± gr±, ale o tym się przekonam dopiero za parę tygodni jak zaczniemy mecze ligę.

ciaastek91
18-03-08, 20:04
Kakashi no tak, mam wiecej dni odpoczynku od silki, ale czy w te 'wolne' dni sie regeneruje? niby nie ma takiego wysilku silowego, ale organizm pracuje na wysokich obrotach prawie caly tydzien... sprobuje takie polaczenie jakie zaproponowales, tylko nie wiem jak wyjdzie bicek i plecy na jadnym treningu, no ale mowie, ze sprobuje ;]