PDA

Zobacz pełną wersję : bardzo grube uda ;/



dariusz
17-03-08, 22:31
witam mam 18 lat, i prosze o pomoc, POMOC a nie jakies durne docinki i pouczenia bo na prawde mam problem. otoz.... od jakiegos czasu mam coraz grubsze uda wiem ze to dziwny problem jak dla chlopaka ale na prawde, jak kupuje spodnie to sa dobre albo nawet za luzne w pasie a uda sa obcisle, mysle ze niektorzy wiedza o co chodzi, to naprawde wyglada nie elegancko. wiec prosze o jakas dobra rade co zrobic ? zeby spalic ten tluszczyk ktory tam jest, a jast go sporo, co mozna robic w warunkach domowych? biegac jesli tak to jak dlugo? jakim tempem? co mozna jesc ? prosze wszysytko co tylko mozna zrobic zeby one schudly.... ;/ z gory dzieki...

Zajac91xD
17-03-08, 22:40
Wiem, o czym mówisz... Nie jesteś sam... Sam planuję cos z sobą zrobić, i mam zamiar kupić sobie "Leg Magic"... W mango kosztuje to chyba 299 zl, ale na allegro 159 zl... I to naprawde pomaga... W krótkikm czasie, wiem to po znajomych którzy to kupili... Trzeba też ograniczyć słodyczy ;] skakanka jest również b.dobrym pomysłem na schudnięciem z nóg i nie tylko, tak samo jak bieganie ; )

wara
18-03-08, 10:53
kazde aeroby beda dobre poprostu urosla troche dupa nie koniec swiata jak sie chce zrzucisz to ale bedzie ciezko:) biegi rower j/w skakana co tam chcesz graj w pile itd dieta i spadnie dupa
pozdr.

HANS
18-03-08, 16:54
Ja też mam podobny problem, od pewnego czasu ciężko mi "wejść" we własne spodnie. Mam spory tyłek i spore uda :/ Jak to zrzucić nie tracąc masy mięśniowej ?

pablo91prg
18-03-08, 17:15
aeroby+ dieta wysokobiałkowa

dariusz
18-03-08, 17:31
''aeroby+ dieta wysokobiałkowa '' mozesz mi wytlumaczyc co to znaczy aeroby ? bo zawsze o tym czytam i nie wiem ocb... :| aaa i jak dieta wysokobialkowa to co konkretniej ? Prosze napisz mi, bardzo PROSZE :)

wara
19-03-08, 00:13
aeroby-bieganie rowerek steper skakanka worek treningowy plywanie itd :)