PDA

Zobacz pełną wersję : Czekam na krytyke



mashu
17-03-08, 16:15
Wiem ze to nie jest odpowiedni trening ale poprawcie to co napisalem

Poniedzialek :

Klatka
Biceps

Wtorek:

Triceps
Barki

Środa

WOLNE

Czwartek

Klatka
Biceps

Piatek

Triceps
Barki

Odrazu mowie ze moj staz nie jest zbyt dlugi... ale tez nie katuje sie na treningach cwiczenia robie optymalnym ciezarem zebym mogl bez wiekszych problemow wykonac zalozona przeze mnie ilosc serii i powtorzen.

rgolanski
17-03-08, 16:22
A gdzie Plecy i nogi? trening 2 razy w tyg na grupę mięśniową to zły pomysł. Proponuję 3 - dniowy

klata bic
wolne
plecy triceps
wolne
nogi barki kaptury.

pozdro

mashu
17-03-08, 16:25
Na nogi mam cos lepszego... jezdze okolo 50 km tyg rowerem i biegam.Plecy hm boje sie bobic cwiczenia na plecy poniewaz jeszcze rosne i boje sie ze stane w miejscu..

lityn
17-03-08, 16:41
mysle ze podciąganie sie na drązku jest dobrym cwiczeniem na plecy i raczej nie bedzie hamowało wzrostu :)

gedziu
17-03-08, 16:42
Na nogi mam cos lepszego... jezdze okolo 50 km tyg rowerem i biegam.Plecy hm boje sie bobic cwiczenia na plecy poniewaz jeszcze rosne i boje sie ze stane w miejscu..
skoro się boiz to co Ty na siłce szukasz????

Mieczu93
17-03-08, 16:53
gedziu spokojnie :D

a Ty mashu ćwicz plecy bo będziesz niesymetryczny i takie tam, podciąganie na drążku, wiosłowanie, tylko nie rób martwego ciągu bo on obciąża bardzo kręgosłup. ;)

gedziu
17-03-08, 17:06
gedziu spokojnie :D

a Ty mashu ćwicz plecy bo będziesz niesymetryczny i takie tam, podciąganie na drążku, wiosłowanie, tylko nie rób martwego ciągu bo on obciąża bardzo kręgosłup. ;)
martwego narazie niech nie robi:) z czasem może zacząć:)

Damian st-ce
17-03-08, 17:27
Mashu od ćwiczen fizycznych nie staniesz w miejscu ze wzrostem. Staraj sie nie obciążać kregosłupa i bedzie dobrze. Tak jak pisze Mieczu93 rób podciaganie i wiosłowanie. Pozdro

mashu
18-03-08, 18:25
Ok zaczalem sie podciagac na drazku... gedziu czego szukam na silce? hmm nie odrazu wszystko da sie pojac...czytalem ze nie ktore cwiczenia moga spowolnic wzrost a ja poprostu staram sie tego unikac...


Plan treningowy w/w stosuje od miesiaca... moze ktos mi da jakies wskazowki co ile zmieniac plan treningowy itp

Damian st-ce
18-03-08, 19:09
Plan treningowy zmieniaj średnio co ok. 6 tygodni.

GhosT
18-03-08, 19:10
Stanąć w miejscu można raczej przy ćwiczeniach na nogi, a najbardziej przy martwym ciągu, więc chyba nie masz czego się obawiać ;)

jaskul
19-03-08, 18:30
jaj może nie.... ale jest coś takiego jak odbloki !!!!!

rgolanski
19-03-08, 20:06
a o co Ci dokładnie chodzi??