PDA

Zobacz pełną wersję : zeby nie bylo nudno to napisze cosik nowego ;)



dawid001
17-03-08, 13:52
witam wszystkich :)

jakie sa wasze ulubione filmy z roznych dziedzin sztuk walki???

prosze tylko nie pisac ze Rocky nie ma to jak gosciu chyba zrobiony ze stali co przymuje wiekszosc pojedynku serie bomb na glowe i cialo a w ostatnich sekundach zaczyna klepac przeciwnika jak chce chociaz troche to jest pokazane jak R.Marciano walczyl bo czesto rozciecia mial i jak niby mial juz przegrywac to zbieral sily z nikad by pokonac przeciwnika...

a swoja droga ja lubie bardzo takie nowsze filmy typu:
Undisputed nawet ciekawa tematyka boksu w wiezieniu ;) dla milosnikow boksu wydaje mi sie ze spodoba im sie to

Undisputed 2 fajne techniki sa pokazane ale tez troche bajeczka ze ziomki przyjmuja takie ciosy i wogole...jak w k-1 i celny kop w glowe i nogi sie miekkie robia i pada sie na mate..

Scorpion (z Le Bannerem) bardzo ciekawy film szkoda ze tez duzo gadaniny jest w tym filmie

a jakie filmy wy byscie proponowali objzec???

moze znacie jakies fajne bo nigdy nie ogladalem filmy tematyka walki w klatce czy cos moze jest takie cos ????


PozDrawiaM :D

HerQleSZMC
17-03-08, 15:25
Krwawy Sport:Kumite:D ;Rocky oczywiście ;Qest:D ogólnie to z Van Damem lubie filmy;) Bajki bajki ale fajne;P

dawid001
17-03-08, 16:47
hehe widze ze mamy tutaj fana Van damma :) no podobaja mi sie jego filmy umie sie wcielic w role a krwawy sport to jeden z moich lubianych filmow w ktorym zagral ;)

moze jeszcze jakies inne ciekawe znasz?:D

gedziu
17-03-08, 17:08
ja tam lubie ostrą napażanke:D najlepsze są nielegalne :) a moja ulubiona grupa to ' HOOLIGANS' :D

dawid001
17-03-08, 17:15
no kazda sztuka walki ma swoje piekno nawet uliczne

ja osobiscie lubie walki w klatkach bo to bardziej pokazuje realie jak by sie na ulicy mialo sie bic prawie bo jest pare zasad no ale klatka nie masz do kad uciec jedyna opcja wygrac lub przegrac ;)

Undisputed 2 moim zdaniem dobry filmik i mogl by Ci sie spodobac albo Scorpion tam jest pokazana scena jak 3 typow leci na 1 manego

a Hooligans tez dobry filmik ;) bronie wszyskie ciosy dozwolone

gedziu
17-03-08, 17:17
no kazda sztuka walki ma swoje piekno nawet uliczne

ja osobiscie lubie walki w klatkach bo to bardziej pokazuje realie jak by sie na ulicy mialo sie bic prawie bo jest pare zasad no ale klatka nie masz do kad uciec jedyna opcja wygrac lub przegrac ;)

Undisputed 2 moim zdaniem dobry filmik i mogl by Ci sie spodobac albo Scorpion tam jest pokazana scena jak 3 typow leci na 1 manego

a Hooligans tez dobry filmik ;) bronie wszyskie ciosy dozwolone
ale mi chodziło o grupe ludzi 'HOOLIGANS' z nimi nikt nie ma szans... a są tacy wpożądku że jak dostaniesz w pape i będziesz na glebie to Cię nie dobijają tylko dają spokuj i możesz odejść na bok:)

dawid001
17-03-08, 19:25
hehe moze masz jakiegos linka do tego?:D
chetnie popatrze sobie :)

pozdro

HerQleSZMC
17-03-08, 20:10
z nimi nikt nie ma szans?? to co to za kozaki nieziemskie muszą być hehehe?? xD:D Raczej wątpie ze nikt nie ma szans z nimi...każdy jest do pokonania.

karol93
17-03-08, 21:04
Daj linka do tej ekipy :P

HerQleSZMC
18-03-08, 09:57
Już raczej nie da linka bo został zbanowany. No ale pewnie nowe konto założy to może sie doczekamy tej ekipy;)

dawid001
18-03-08, 23:20
mozliwe bo sam jestem ciekaw jak sie nawalaja skoro sa nie do zatrzymania :) no ale chociaz maja zasady ze lezacych nie bija i to sie liczy ;)