PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubieni zawodnicy?:D



dawid001
17-03-08, 00:29
wasi ulubieni zawodnicy z k-1? :D

moi ulubieni to :
Remy Bonjaski
Masato
Buakaw pur pura muk

boks:
Ali
Tyson

walki w klatkach:
Mirco Crocop
Silva Vanderlei
Matt Hughes

ciekaw jestem jacy sa wasi ulubieni zawodnicy moze macie jakies ciekawe filmiki z ich udzialem chetnie popatrze na linki swietnych walk :)

pozdro

Prezydent_1c
17-03-08, 16:49
UFC - Tomasz Drwal
Pride (wiem że już nie ma :P) - Bob Sapp (ciota ale efektowne walki ma)
Karate Brunon Sokołowski
TKD Rafal Gozdalski

dawid001
17-03-08, 19:29
z tej listy znam tylko Sappa i on walczy jak cholota bo techniki jak widac nie ma tylko piesciami nawala az sie zmeczy a potem to juz totalne dno ale to moje zdanie

a za to chetnie zobacze na youtubce pozostalych hehe pewnie warte obejzenia :)

Prezydent_1c
18-03-08, 15:38
To wpisz ich na youtube i ich zobaczysz. Sappa dlatego lubie bo mam sentyment do siłowni, a co za tym idzie "koksów" :D A pozostali to ludzie (w większości trenerzy) z którymi miałem okazje ćwiczyć (którzy mnie trenowali) i są to świetni ludzie. Każdy ma niesamowite cechy i umiejętności.

lo3
19-03-08, 23:22
właśnie oglądam jego filmy :D
jak on nawala łokciami i kolanami.
a jaką bestie udaje :D

Pride! Czemu już nie ma tej dyscypliny?

Prezydent_1c
20-03-08, 15:03
To nie dyscyplina tylko organizacja :D A nie ma jej bo UFC (amerykański zamiennik Pride) wykupił wszystkich lepszych zawodników. Ale niedługo Pride powstaje na nowo tylko pod inna nazwą.

moro
20-03-08, 17:29
Rickson Gracie, Wanderlei Silva, Mirko crocop Filipowic.

Prezydent_1c
20-03-08, 20:15
Hehe. Chyba trenera nie lubisz swojego że go nie napisałeś :D

Boruta
21-03-08, 11:18
W ogóle: Rickson Gracie, Murilo Bustamante, Vitor Ribeiro, Thales Leites, Ricardo Arona, Paulo Filho, Micheli Tavares. Ze sportowych chwytaczy Marcelo Garcia, Leka Vieira i Ryoko Tamura (Tani). Z uderzaczy: Benny Urquidez, Muhammad Ali, Mike Tyson i Lucia Rijker.

wsp18
24-03-08, 23:51
jak dlamnie to tylko Mike Tyson lubie walki w klatkach ale jednak boks to jest zawsze boks:pi Mike tyson bardzo duzo osiagnal w boksie osoba ktora bedzie pamietana bardzo konfliktowy lecz sadze ze taki jak my kazdy ma w sobie taka konfliktowosc...bo wiekszosc osob ktore zaslynely doszly do tv lub gdzies tam zawsze sie pochamowywuja a nie ktorzy nie i ci co nie nie pochamowywuja sa krytykowani przez ludnosc i dlamnie to jest glupota...ten co sie ogarnia robi sie inny niz byl dlamnie o osoba sztuczna robi tylko swoj wizerunek pod publike zeby dobrze onim pisano w gazetach albo mowiona w wiadomosciach...a Mike Tyson wlansie sie nie blokowal z jiczym taki jaki byl taki zostal to jest moje zdanie niewiem jak jest z wami kazdy ma odmienne zdanie na dany temat