PDA

Zobacz pełną wersję : Kondycja, jakie suple?



wujek_stunt
16-03-08, 22:25
Witam,
uprawiam sport motorowy, potrzebna mi jest dobra kondycja i w miare mała masa ciała. Mój trening wygląda tak:

P- bieg, pompki, rozciąganie
W- pływanie, pompki, rozciągaie
Ś- bieg, pompki, rozciąganie
C- bieg, pompki, rozciąganie
P- bieg, pompki, rozciąganie
S- pływanie, pompki, rozciąganie
pozatym 4 razy w tyg mam w-f na którym też dużo ćwicze.

Jakie używać suple?

pzdr

pablo91prg
16-03-08, 23:12
kreatyna 4-5 g dziennie(2x 2-2,5 g)
nic wiecej mi na myśl nie przychodzi, mzoe dlatego, ze pozno juz...dobranoc ;]

wujek_stunt
17-03-08, 14:19
kreatyna to chyba odpada, musze też zrzucić kg, waże 72kg a musze ważyć jakies 67kg

Silverchain
17-03-08, 14:42
jablczan mozesz wziasc wtedy e mase nie pojdzie a kondycha sie poprawi. jedz mniej wegli i cwicz a waga spadnie.

wujek_stunt
17-03-08, 15:17
co do tej kreatyny to niejestem pewny, bo musze zwalić tą mas to myślalem kupić karnityne i Clen Burexin, ale też myślałem coś stosowac do mojego treningu na wzrost kondycji, wytrzymałości...

pablo91prg
17-03-08, 15:58
kreta w takich ilosciach ajk napisałem moze byc. pewnie nie masz diety masowej weic nie pojdzie Ci w mase a w sile i wytrzymałosc jedynie.

wujek_stunt
17-03-08, 16:17
a jak się widzi kreta z karnityną?

Symu
17-03-08, 16:33
Jeśli chodzui o zrzucenie kg to mozesz dac lekki spalaczyk TSE czy clenburexin. Kreta czy ci bedzie potrzebna to watpie. Raczej zastanowilbym sie nad czym a'la shock therapy. Jednoczesnie zwiekszy koncentracje a takze ma wplyw na kondycje (glownie arginina).

Prezydent_1c
17-03-08, 16:41
Ja polecam spalacz +aminy. Nie pójdzie ci po tym masa napewno a siła i wytrzymałośc na bank się poprawi. Tylko weż pod uwage twoją wage i wal mniejsze dawki niz na opakowaniu :D

wujek_stunt
17-03-08, 20:52
tez mi się wydaje ze kreta odpada, a jeśli chodzi o spalacz to któr będzie lepczy tse czy clenburexin, a moze jest jakiś inny lepszy? do tego napewno jakaś karnityna, polecacie jakąłś? i jesli chodzi o redukcje masy to skończyć na tym czy coś jeszcze dorzycić do tego? jeszcze bym prosil o jakieś info jakie suple do tego mojego treningu

pzdr

pablo91prg
17-03-08, 22:51
jak wolisz, mi tam zalecono brac krete w trakcie okresu przygotowawczego.

Symu
18-03-08, 20:26
Pablo polecali Ci do sportow motorowych??

Do autora jak masz kase to najlepszy by byl ALC (actyl-l-carnityna), paru osobom polecilem i sa zadowoleni tyle ze glownie sportach walki stosuje dla lepszej koncentracji i koordynacji, wiec tobie tez sie przyda.

Zalezy ci na masie miesniowej czy tylko chcesz zbic wage?? Jak chcialbys zaoszczedzic miesni to dokup BCAA

wujek_stunt
18-03-08, 20:54
Pablo polecali Ci do sportow motorowych??

Do autora jak masz kase to najlepszy by byl ALC (actyl-l-carnityna), paru osobom polecilem i sa zadowoleni tyle ze glownie sportach walki stosuje dla lepszej koncentracji i koordynacji, wiec tobie tez sie przyda.

Zalezy ci na masie miesniowej czy tylko chcesz zbic wage?? Jak chcialbys zaoszczedzic miesni to dokup BCAA


ale brać ALC i np. TSE i carnityne czy tylko ALC?

Symu
18-03-08, 20:59
Tzn. polecalbym ci glownie ALC i ewentualnie TSE jesli potrzebujesz szybko zbic wage. Karnityne juz masz w ALC.

wujek_stunt
18-03-08, 21:32
w maire szybko potrzebuje zbić wage i co te bcaa dorzucić do tego?

Puchacz!
19-03-08, 14:55
Możesz też kupic jakiegos izotonika w celu lepszego uzupełnienia płyny podczas wysiłku przez co możesz wydajniej go przeprowadzać. Polecam Vitalmax Ionto nie jest drogi bo nicale 25 zl a starcza na 40l do rozcięczenia.

wujek_stunt
19-03-08, 15:47
izotonika już używam i przed kazdy treningiem i wyscigiem ;)

Symu
19-03-08, 21:46
BCAA pozwoli ci troche zaoszczedzic miesnie jesli ci na tym zalezy.