PDA

Zobacz pełną wersję : zestaw na mase



123
16-03-08, 15:59
w sumie to powtarzam sie bo juz mialem podobny temat ale jak zwykle nikt konkretnie mi nie doradzil, jestem po cyklu na mono i glutaminie, teraz planuje nastepny ale nie umiem dobrac supli, lepiej mono czy japko a moze razem? i jak dlugo? do tego glutamina,zma plus witaminy gainer bialko, niech ktos doswiadczony sie ustosunkuje do tego bo nie chce pieniedzy w bloto wyrzucic, cel to oczywiscie masa

Punisher
16-03-08, 17:14
Ja bym powtórzył cykl i pojechał drugi raz na mono.(6-7tyg)
Co było z efektami po pierwszym cyklu?

123
16-03-08, 17:23
przez jakis czas poszlo dosc fajnie ale koncowy efekt niezadowalajacy ale to chyba wina braku doswiadczenia (niedociagniecia w treningu) glutamina tez chyba robila swoje(tak mi sie wydaje) bo jak sie skonczyla to niedlogo po tym troche spadlem
mono jechalem z ulotki tz 4 kapsy po treningu, pozostac przy tym czy zmienic? i co z ZMA? przyda sie czy tylko kasa w bloto?

Punisher
16-03-08, 17:59
Tylko 4 kapsy na dzień mono?
4 rano, 4 po treningu
W dnt 4 rano 4 8h po pierwszej dawce
Zawsze na czczo
Glutamine dobrze stosowac jako stala suplementacja.
Zma bardzo dobre jest (rowniez stala suplementacja) - jak najbardziej może być MZB Olimpu.
Napisz jaka miales glutamine i jak dawkowłeś.
Napisz czy masz dietę.

123
16-03-08, 18:14
na stala suplementacje raczej nie da rady bo troche droga jest (ZMA zreszta tez troche kosztuje) a regularnie kupuje GB6000 i teraz X5 jeszcze dokladam do tego wiec kasy troche pojdzie:/ glutamine mialem z olimpu MC 300kapsow a dawkowalem rowniez z ulotki tz 3 na czczo 3 po treningu i 3 przed spaniem
diete mam nie jest idealna dlatego uzupelniam GB6000 a teraz jeszcze dodatkowo X5
a mam jeszcze pytanie odnosnie GB6000 bo w tym kreta jest a ja to stosuje regularnie do ladnych paru miesiecy, moge dalej czy zmienic na gaina bez krety??

Punisher
16-03-08, 18:33
Hmmm no to mógłbyś spróbować mono+jabłko i do tego oczywiście GB by mógł być. Pamiętaj o nadwyżce kalorycznej. Wiesz ja na GB patrze tak, że najlepszy on jest dla osób, które miały za sobą pare cykli na mono, albo podczas cyklu. No ale się nic nie powinno stać, aczkolwiek mógłbyś spróbować coś innego później (jeżeli naprawde jedziesz na tym przez pare miesięcy. W zalezności od twojego organizmu może to być Gainer1 -Vitalmax (typowa masa, b.dużo węgli) albo zamiast kupować białko i gainer osobno kupic więcej jakiegoś gainera który w sobie by miał tyle białka, aby Ci wystaczało np z 25/100g białka. Oczywiście to zależy od twojej diety(braków) i podaży białka/węgli.
Napisz kiedy skończyłeś cykl i kiedy zamierzasz zacząć nowy. Jak długo trwał pierwszy? Oczywiście takie coś jak odpowiednie treningi i dieta zostawiam jako coś oczywistego.

123
16-03-08, 22:50
z tym pierwszym cyklem to bylo tak, najpierw bralem krete przez jakis czas ale stwierdzilem ze nic nie daje i odstawilem (brak wiedzy i glupota) pozniej zaczolem znowu jak zastoj w przyroscie mialem i bralem ja 4 tygodnie do momentu jak mi sie skonczyla czyli to zeszlego tygodnia, wiec w sumie mialem cykl ale nie taki jak powinien byc, teraz pojade na such (GB+X5) i za jakies 4 tygodnie z dodatkiem mono, zma, glutaminy co ty na to? 4tyg odstepu wystarcza? moze byc samo mono czy dorzucic jeszcze japko?
dieta+GB pokrywa moje zapotrzebowanie na wegle ale bialek mam malo dlatego X5 chce dorzucic, ewentualnie moge gainera zmienic ale lubie GB:)

Punisher
16-03-08, 23:07
Ile dziennie sypiesz GB?
Powiem Ci tak.
Niektórzy mówią, że jest tam śmieszna ilość tej krety, a niektórzy mówią, że to może mieć wpływ na efekty podczas cyklu na kreatynie. Ja wiem, że cena jest bardzo przystępna...
4-5tyg minimum, im dłużej tym lepiej.
A możesz też kupić jakiegoś gainera, który w sobie ma l-glutaminę.

123
16-03-08, 23:26
zalezy od dnia, raz mniej raz wiecej jak nie cwicze albo jadlem bardziej obfite posilki to czasem wcale nigdy nie wiecej jak 3x dziennie czyli maxymalnie 300g ale to rzadko przewaznie po 200g, 1500mg krety to w sobie ma, cena faktycznie jest przystepna dlatego nie wiem na co by tu zmienic?/ glutamine jednak wole osobno tylko jak bys polecal dawkowac bo 9 kapsow dziennie to finansowo wykonczy:/ i co z ta kreta lepiej wziasc z japkiem czy samo mono jeszcze raz a dobrze??

Punisher
16-03-08, 23:42
No tak a z 1,5g się robi 3 lub 4 g więc już nie jest tak mało...
Ja bym zmienił gainera np na Gainer1 i by był spokój.
I pojechał na mono drugi raz.

Co do gluty to mi to nic nie mówi ile to jest 9 kapsów.

123
16-03-08, 23:48
ewentualnie zamiast gainera samo carbo+X5 w sumie po zmieszaniu mam gainer, mozna tak?
9 kapsow to wychodzi 12,6g

Punisher
17-03-08, 11:52
Teoretycznie tak, ale bądź świadomy tego, że niektóre carbo to głównie węgle proste, a w gainerach masz o różnych ig.

Andr3w
25-03-08, 16:35
Jakas kreatynka , i Gain Bolic 6000 dobry i tani gainer juz po niecalych 2 tyg widze efekty choc cokolwiem mi jest ciezko przybrac na masie.

Giera
25-03-08, 17:28
Teoretycznie tak, ale bądź świadomy tego, że niektóre carbo to głównie węgle proste, a w gainerach masz o różnych ig.

Carbo to maltodeksyny czyli węgle złożone. Łańcuch węglowy a IG to całkiem inna bajka. Ja jak już mam coś kupić to wolę białko i carbo osobno bo jest to wygodniejsze. Przykładowo na obiad nie mam piersi z kury to jem sam ryż z surówką i do tego shake'a białkowego. Bezpośrednio po treningu samo carbo a 30min później gainer ( czyli białko zmieszane z carbo ).