PDA

Zobacz pełną wersję : Ławeczka (dobra na początek???)



johnson19
16-03-08, 16:53
Co myślicie o tej ławeczce??? Czy będzie dobra dla początkującego??? Czy warto ją kupić???
http://allegro.pl/item329008822__bestseller_kelton_lawka_stojaki_spa rtan_ii.html

Puchacz!
16-03-08, 19:17
Powiem szczerze ze bardziej Ci sie oplaci kupic pare karnetów na siłownie. Ławka jest dobra choc cena nie jest mała ale na siłowni masz więcej sprzętu i lepiej zrobisz trening. Naprawde lepiej iść na siłownie niż probowac robic swoja siłownie co za tym idzie duzo kasy trzeba wylozyc.

lityn
16-03-08, 19:40
Puchacz masz racje ale moze johnson ma daleko do najblizszej silowni , zresztą tak jak ja..... moim zdaniem lawka jest spoko :)

johnson19
16-03-08, 21:37
Siłownie mam blisko i za free :) (chodze 3x w tyg) Ale to nie to samo co mieć coś swojego w domu. Chciałem sie tylko dowiedziec czy opłaca się ją kupić (ławke). Głównie chodzi mi o stosunek jakości ławeczki do jej ceny.

Mieczu93
16-03-08, 23:08
ja mam tą ławke. Jak na tą cenę jest bardzo dobra. Mi tam się wygodnie na niej ćwiczy, ma szeroko stojaki i to jest jej plus.

Rickey
16-03-08, 23:11
Spoko ławka. Ja bym ja kupił. Tylko byłoby jeszcze lepiej jakby stojaki nie były stałe.
Przecież za karnet też trzeba zapłacić i nie płaci się jakiś małych sum, mniej więcej wycgodzi 50zł na miesiąc. Powiedzmy, że chcesz pochodzić z 5 lat. Ile to już wyjdzie hajsu?? A tak masz własna siłkę i ćwiczysz kiedy ty chcesz i nie jesteś od nikogo zależny. Najgorzej jest na początku. a później jak już się ma pewne podstawy siłki to już jakoś idzie.
pozdro!!