PDA

Zobacz pełną wersję : Trening a praca na nocki



piootrrek
15-03-08, 15:45
Witam!

Jestem początkujący, chciałbym zacząć trening w niedługim czasie, ale potrzebuje Waszych porad o które bardzo proszę...Mam 186 cm ważę ok 79-80kg. Moim celem jest zwiększenie masy o ok 10 kg. Pytanie pierwsze mam takie czy najpierw muszę skupić sie na treningu na masę a potem ewentualnie robić rzeźbę? No i pytanie najważniejsze jak w temacie posta...Czy może mi ktoś doradzić jak sobie ułożyć dietę w ciągu dnia jeśli pracuje na nocną zmianę a chciałbym chodzić na siłownie 3 razy w tygodniu zaraz po pracy tj. ok godziny 7 rano (czuje się wtedy na siłach na wysiłek - tego jestem pewny) Czy taki tryb nie wpłynie negatywnie na moje efekty? I jaką dietę ułożyć do tego treningu i jakie ćwiczenia? Z góry dziękuje za wszelką pomoc Pozdrawiam.

Symu
15-03-08, 16:29
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8273

Przeczytaj podstawowe tematy. Powinno cie zainteresowac dieta na mase i trening dla poczatkujacych. Praca w nocy nie powinna przeszkadzac dlatego że poprostu przesuwasz posilki na inne pory.

PuaPAj
15-03-08, 17:57
Przeciez bardzo duzo koksow pracuje w nocy-ogrom masz ochraniarzy na dyskotekach, np Andrzej Maszewski jest ochroniarzem w klubie i tez pracuje w nocy co nie przeszkadza jemu-zawodowemu kulturyscie wiec i Tobie nie powinno przeszkadzac